Як можна поміняти квитки на поїзд. чи можна обміняти квиток на поїзд.

Іноді відбуваються непередбачені ситуації, коли квитки вже на руках, а поїздку доводиться відкладати або, навпаки, прискорювати. Тому питання обміну квитків дуже актуальне і серйозний, особливо це стосується залізничного транспорту, адже на ньому існують особливі порядки.
Інструкція
1
Згідно правилам, які діють на Російських залізницях, обмін залізничних документів у зв'язку зі зміною дати відправлення поїзда не передбачений. Проте наявний квиток, ви можете здати, а новий купити на дату, яка необхідна.
2
Перш ніж відправлятися здавати квиток, необхідно оцінити ситуацію, яка може скластися з проїзними документами на бажану дату, а потім вже здавати наявний. Повернення квитків, згідно залізничним правилам, здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу пасажира, що набувало проїзний документ.
3
Повертаючи залізничні квитки , які оформлені на іншого пасажира, необхідно пред'явити нотаріально завірену довіреність. Витрати по оплаті за надані послуги комерційними касами також не повернуть. Повернення пасажирам грошей за невикористаний квиток виробляється по пред'явленні документів, що посвідчують його особу, при цьому реквізити документів повинні відповідати реквізитам, що зазначені у квитках.
4
Вартість проїзного документа включає в себе вартість плацкарти, вартість квитка, страхової та комісійний збори. Під вартістю квитка мається на увазі вартість залізничного перевезення, вона в проїзному документі вказується в першому рядку. Вартість плацкарти включає в себе вартість спального місця, яка вказується в бланку квитка біля вартості квитка.
5
На внутрішньоросійському залізничному повідомленні при поверненні не використаних залізничних проїзних документів пасажиру компенсуються: - повна вартість квитка і повна вартість плацкарти при поверненні залізничних квитків не пізніше ніж за 8 годин до відправки поїзда; - повна вартість квитка і половина вартості плацкарти при поверненні залізничних квитків в період від 2 до 8 годин до відправки поїзда; - повна вартість квитка при поверненні залізничних квитків в період менше 2 годин до відправки поїзда і не пізніше 12 годин після його відправлення.
6
Комісійні та інші (за винятком страхового) збори, внесені під час покупки залізничних квитків, пасажиру не відшкодовуються. Також з пасажира стягується комісійний збір за вироблений повернення.