Як намалювати дракона простим олівцем.

Драконами називають вогнедишних літаючих ящерів, героїв безлічі древніх сказань. Вони таємничі і прекрасні, могутні і сильні. Цього персонажа легенд легко намалювати на папері простим олівцем, так що з цим завданням впорається навіть той, хто зовсім не бачить в собі таланту до малювання.
Вам знадобиться
  • - олівець
  • - ластик
  • - чистий аркуш паперу
Інструкція
1
Почніть малювати дракона із зображення овалу і двох кіл в правій стороні чистого аркуша паперу.
2
З'єднайте між собою намальовані раніше окружності за допомогою двох округлих ліній. В результаті повинно вийти тулуб і голова майбутнього дракона.
3
Додайте дракону шию. Для цього з'єднайте овал з верхньої окружністю за допомогою двох вигнутих ліній.
4
Використовуючи окружності і овали, намітьте олівцем хвіст для майбутнього дракона. У результаті повинно вийти щось схоже на гусеницю, у якої ланки, віддаляючись від тулуба (тобто головного овалу), зменшуються в розмірах.
5
З'єднайте між собою всі ланки цієї «гусениці», за допомогою плавних ліній знизу і зверху. Таким чином у дракона повинен з'явитися хвіст. Його можна зробити коротким або ж довгим.
6
Зітріть за допомогою ластику всі непотрібні олівцеві лінії, після чого приступайте до малювання задніх лап дракона. Намалюйте їх з обох сторін черевця міфічного звіра.
7
Після завершення малювання задніх лапок приступайте до зображення передніх. Враховуйте, що повністю видно на малюнку буде тільки одна передня лапка дракона, тому що друга буде прихована за його круглим черевцем.
8
Займіться кінчиком драконячого хвоста, який повинен мати форму стрілочки, і кігтями на всіх намальованих лапках дракона.
9
Намалюйте дракончику круглі оченята, точно такі ж кругленькі ніздрі і бровки. По тому, як намальовані у дракона брови, буде вгадуватися характер істоти. Якщо їх внутрішні частини спрямовані вниз, міфічний герой вийде грізним і похмурим, а якщо вгору - милим і добрим.
10
Намалюйте дракону крила. Їх можна зробити більшими або маленькими, гострими або круглими. Важливою деталлю фігури дракона є його гострі зуби. Також слід намалювати на хвості, спині й голові істоти невеликі трикутні зубчики.