Як намалювати вовченя.

Для того щоб намалювати вовченя , необхідно зобразити цуценя звичайної собаки і доповнити малюнок деталями, а також відобразити риси, що відрізняють це тварина від домашнього родича.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Тіло вовченя можна розбити на наступні частини: голова і тулуб, їх можна зобразити у формі овалів, і 4 лапи. Зверніть увагу, що пропорції вовченя менш витягнуті, ніж у дорослої особини, тому не робіть овал, відповідний тулубу, і фігури, що зображують ноги, занадто довгими.
2
Прорисуйте голову вовченя , вона нагадує морду звичайного цуценя, але череп більш масивний і високий. Очі посаджені спереду, а не з боків голови, як у деяких видів собак, наприклад, у хортів. Виділіть надбрівні дуги вовченя , там, де вони переходять в витягнутий ніс, проведіть увігнуту лінію. Майте на увазі, що навіть маленькі цуценята мають досить гострі зуби. Щоки вовченят НЕ відвисають по сторонам пащі.
3
Окресліть вуха вовченя . Вони мають трикутну форму і в порівнянні з величиною голови не так великі, як у дорослої тварини.
4
Скруглите обриси тулуба, воно має бути в міру міцним, але не товстим, адже вовчі зграї шукають собі в суворих умовах, тому їх цуценята іноді голодують.
5
Зобразіть ноги вовченя . Вони повинні бути міцними, з масивною нижньою частиною. Зверніть увагу, що вовченята мають довші кінцівки, ніж цуценята звичайної середньостатистичної собаки. Крім того, навіть у малюків маються кігті. Майте на увазі, що два середніх пальця на кожній лапі довшим за інші.
6
Намалюйте хвіст тварини. Він досить довгий, у цуценят вельми рухливий, але з віком набуває «висить» положення. Хвіст вовченя покритий більш довгою шерстю, ніж спина або потилицю.
7
Приступайте до фарбування малюнка. Вовченята мають світліше забарвлення, ніж дорослі особини, часто їх шерсть буває рудуватого відтінку. Відобразіть кольором характер росту волоса: на носі він спрямований від кінчика до тімені, на спині - від зашийка до хвоста.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що вовченята народжуються в середині весни, зміцнілі цуценята починають активно цікавитися світом ближче до літа. Тому не варто малювати крихітного вовченя на тлі зимового пейзажу.