Як можна збільшити ОЗУ. Як зробити оперотівно пам'ять більше.

Оперативна пам'ять - основний елемент, який взаємодіє з центральним процесором комп'ютера. Необхідну інформацію ЦП отримує з модулів ОЗУ . Природно, збільшення обсягу даного типу пам'яті підвищує продуктивність комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Speccy;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Для правильного збільшення оперативної пам'яті необхідно з'ясувати важливі характеристики системної плати та існуючих модулів ОЗУ . У цьому вам допоможе програма Speccy. Скачайте і встановіть цей додаток.
2
Запустіть вікно програми Speccy і перейдіть за посиланням «Оперативна пам'ять». Уважно вивчіть інформацію в меню. Для початку з'ясуйте кількість вільних слотів пам'яті.
3
Тепер уточніть тип плат пам'яті і пропускну здатність шини. Також зверніть увагу на обсяг діючих модулів ОЗУ . На підставі отриманих відомостей придбайте потрібну кількість нових плат пам'яті.
4
Важливо розуміти, що установка модулів з меншою пропускною здатністю може негативно позначитися на загальній продуктивності оперативної пам'яті. Поставтеся дуже серйозно до вибору нових плат.
5
Вимкніть комп'ютер від мережі змінного струму. Відкрийте доступ до внутрішніх пристроїв системного блоку. Для цього відкріпите ліву стінку корпусу. Знайдіть вільні слоти для установки модулів оперативної пам'яті.
6
Якщо ви вирішили замінити існуючі плати, акуратно витягніть непотрібні модулі. Для цього відкріпите засувки, розташовані з обох сторін кожного пристрою.
7
Акуратно встановіть нові модулі оперативної пам'яті в правильному напрямку. Переконайтеся в тому, що засувки щільно закрилися. Особливу увагу приділіть цього моменту при роботі з платами типу DDR2. При їх монтажі існує ризик невірного вибору полярності.
8
Закрийте корпус блоку. Увімкніть комп'ютер. Після завантаження операційної системи запустіть Speccy і переконайтеся в тому, що нові модулі визначені і працюють.
9
При установці нових плат в мобільний комп'ютер вимкніть цей пристрій і виймайте акумулятор. Переверніть ноутбук і відкрийте відсік з платами пам'яті. Попередньо викрутити потрібні шурупи з корпусу.