Як максимально стиснути архів.

При передачі файлів великого об'єму через інтернет-мережу рекомендують заздалегідь використовувати архіватори . Ці програми дозволяють значно знизити розмір даних, що прискорює завантаження інформації на зовнішні ресурси.
Вам знадобиться
  • - 7-Zip;
  • - Unreal Commander.
Інструкція
1
Виберіть відповідний архіватор. Скористайтеся популярними програмами WinRar або 7-Zip. Ви також можете застосувати файлові менеджери, що володіють вбудованими плагінами. Прикладами подібних програм можуть служити утиліти Unreal Commander і Total Commander. Перша зазначена програма розповсюджується безкоштовно.
2
Встановіть обрану утиліту. Якщо ви вирішили використовувати окремі архіватори , перезавантажте комп'ютер після інсталяції програми. Це необхідно для впровадження файлів в операційну систему.
3
Створіть на жорсткому диску нову папку. Перемістіть або скопіюйте в неї файли, які будуть включені в архів. Після підготовки інформації до стиснення клікніть правою кнопкою мишки по іконці потрібного каталогу.
4
У розгорнулося меню виберіть пункт 7-Zip (WinRar). Дочекайтеся відкриття нового підміню і клацніть по пункту «Додати до архіву». Через деякий час буде запущено вікно програми-архіватора.
5
Введіть назву майбутнього файлу. Якщо ви плануєте завантажувати інформацію на зовнішні ресурси, не використовуйте російські букви, пропуски і розділові знаки. Виберіть формат архіву. Розгорніть графу «Рівень стиснення». Виберіть пункт «Максимальний» або «Ультра».
6
Пам'ятайте про те, що на деяких ресурсах встановлено обмеження на максимальний розмір одного файлу. Заповніть поле «Розбити на томи», ввівши в нього потрібне значення. Після підготовки всіх необхідних параметрів створення архіву натисніть кнопку Ok.
7
Дочекайтеся завершення роботи програми. Тривалість цього процесу може сильно варіюватися залежно від розміру вихідної папки, обраної ступеня стиснення і типу оброблюваних файлів.
8
Якщо ви включили в архів файли програм або утиліт, вийміть їх з архіву перед інсталяцією. Архіватори далеко не завжди можуть отримати повний доступ до певних даних, що зберігаються в стислому вигляді.