Як знайти хорошого гінеколога-ендокринолога.

Багато жіночі хвороби, в тому числі і деякі види безпліддя, пов'язані з порушенням функціонування ендокринної системи і, зокрема, вироблення гормонів в організмі. У цьому випадку консультації звичайного гінеколога недостатньо. Необхідні лабораторні дослідження і застосування методів функціональної діагностики, які проводяться гінеколога ми- ендокринологами. І, звичайно, успіх лікування багато в чому залежить від професіоналізму цих фахівців.
Інструкція
1
Перед тим як почати пошук хорошого гінеколога ендокринолога, переконайтеся, що вам потрібен саме цей фахівець. Для початку відвідайте районного лікаря- гінеколога , який в змозі визначити наявність таких захворювань, як міома матки, ендометріоз, полікістоз яєчників і ін. Якщо буде поставлений діагноз, який вимагає уточнення чи втручання більш вузьких фахівців або лікарів суміжних професій, хороший гінеколог обов'язково відправить вас до них. До того ж пам'ятаєте, що медики у своєму професійному середовищі добре проінформовані про те, до яких колегам і в які установи краще звернутися для вирішення тих чи інших проблем. Попросіть у вашого гінеколога ради з цього приводу.
2
Зберіть якомога більше інформації про своє захворювання, в тому числі і в мережі інтернет. У ході своїх пошуків ви не тільки дізнаєтеся подробиці про хворобу, але й знайдете чимало повідомлень про те, де її лікують, які клініки та науково-дослідні центри займаються цікавлять вас питанням. Звичайно, повністю довіряти статтями рекламного характеру, розміщеним на сайтах клінік, не варто, але уявлення про те, хто лікує і яким обладнанням своєму розпорядженні та чи інша клініка, ви отримаєте.
3
Гарного гінеколога ендокринолога ви швидше за все знайдете в такому центрі або клініці, куди часто звертаються люди, де кожен день фахівці мають справу зі складними випадками захворювань, де ведеться науково-дослідна робота. У таких місцях працюють професіонали, які володіють інформацією про новітні методи лікування жіночих хвороб, що теж дуже важливо.
4
Пошукові системи напевно видадуть вам і посилання на форуми, на яких люди діляться своїми враженнями про лікування захворювань і свій досвід відвідувань медичних закладів потрібного вам профілю. Відвідувачі можуть порадити вам, до кого краще звернутися. До того ж, ці на цих форумах нерідко залишають свої записи та контакти лікарі. Можливо, ви поспілкуєтеся з кимось із них і прийдете до висновку, що вам-то він і потрібен.
5
Можливо, хтось із ваших родичів, знайомих або їхніх друзів стикався з такою ж проблемою, як у вас, попросіть їх порекомендувати хорошого фахівця.
6
Коли ви будете розташовувати всебічної інформацією з цікавить вас, побувайте в двох-трьох клініках або центрах і складіть на місці своє враження про їх роботу. Важливо навіть настрій і поведінку людей у черзі на прийом до лікаря. Крім того, врахуйте, що хороший гінеколог-ендокринолог повинен спиратися не тільки на свої знання, але й на хорошу лабораторно-діагностичну базу, де можна швидко і якісно зробити необхідні аналізи і отримати їх результати.
Щоб знайти «свого» лікаря, часом потрібно витратити багато часу. Особливо якщо мова заходить про те, щоб знайти хорошого фахівця в мегаполісі. Адже кількість клінік у столиці просто зашкалює, і не скрізь працюють найкращі доктора. Дуже часто у жінок виникає проблема з тим, як знайти хорошого лікаря-гінеколога.
Інструкція
1
Скористайтеся допомогою інтернету. Медики спеціально створили портал під назвою «Сервіс по підбору лікарів». Тут вам потрібно вказати спеціальність того лікаря, якого ви шукаєте, і округ, де вам було б зручно його відвідати. Після натисніть на кнопку «пошук» і дочекайтеся відповіді від системи. Вона надасть вам на вибір декілька відповідних лікарів із зазначенням їх досвіду роботи, вартістю їх послуг і назвою клінік, де вони приймають. Якщо ви хочете потрапити на прийом до найкращого з них, проведіть сортування за рейтингом. Він зазначений поруч з ім'ям лікаря у вигляді зірочок. Далі вам залишається записатися на прийом до того лікаря із запропонованого списку, якого ви оберете.
2
Ще один варіант пошуку хорошого гінеколога - попросити поради на інтернет-форумах, де пані збираються для спілкування на різні теми. Саме на таких сайтах можна знайти рекомендації з приводу того чи іншого лікаря. Потрібно всього лише розмістити своє повідомлення з проханням про допомогу, і буквально протягом години вам дадуть шукані контакти і поради.
3
Варіант пошуку лікаря «по знайомству» ще ніхто не відміняв. Ради можна запитати у подруг, колег або інших знайомих, з якими ви не соромитеся розмовляти на такі теми. Проте слід бути готовою до того, що особисто вам лікар може не підійти, адже ваші вимоги до лікаря і вимоги знайомих можуть не збігатися.
4
Багато медичні портали пропонують послуги безкоштовного консультування он-лайн. Задайте лікаря-гінеколога питання на цікаві для вас теми. Якщо його відповіді будуть детальними і задовольнять вас, можете записатися до нього на прийом.
Корисна порада
Не турбуйтеся, якщо навіть з чиєюсь допомогою ви не можете відразу знайти відповідного лікаря. Адже скільки людей, стільки й думок. Комусь підходить те, що не подобається вам, і навпаки. У кожному разі, вибрати фахівця із запропонованих кандидатур буде не так вже й складно.