Як знайти людину в Греції. пошук людей греція.

Використання сучасних інформаційних технологій, таких як електронна пошта та інтернет, здатне істотно полегшити процедуру пошуку людини , що знаходиться за кордоном. Досить скористатися відомостями, представленими на сайтах деяких офіційних організацій Греції та Росії.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - електронний поштовий ящик
Інструкція
1
Зверніться в одне з Генеральних Грецьких Консульств, що знаходяться на території Росії, або в Російські консульства, що розташовуються в Греції. Через офіційний сайт однієї з вищеперелічених організацій зробіть запит про потрібний вам людині.
2
Зайдіть на офіційний сайт Генерального Державного архіву Греції. Можна скористатися послугами on-line-перекладача, якщо ви не знаєте англійської мови або вам незнайомий грецький. Заповніть форму зворотного зв'язку, подану на ресурсі, або скористайтесь контактною інформацією. Дізнайтеся, чи зможете ви отримати цікаву для вас інформацію про потрібний вам громадянина, є підданим Грецької республіки.
3
Якщо вам відомо, на якому з підприємств Греції працює людина, відкрийте в інтернеті каталог фірм та організацій даної держави. Знайдіть контактні дані (телефони, e-mail адреси) адміністрації та попросіть допомогти вам у вашій проблемі.
4
Організуйте пошук через міжнародні соціальні мережі, такі як «Однокласники», Twitter, «В контакті», Facebook, «Мій світ» і т.д. Якщо ви не маєте особистого аккаунта на якомусь із ресурсів, пройдіть процедуру реєстрації в ньому. Чим більшою кількістю інформації про людину ви маєте в своєму розпорядженні (ім'я, прізвище, вік, місто проживання), тим точніше будуть відсортовані дані, представлені в результаті.
5
Введіть прізвище, ім'я, країну місцезнаходження (Греція) та інші відомі вам відомості (вік, місце роботи) потрібного особи в пошуковий рядок вашого браузера. У разі якщо цікавлять вас людиною десь в мережі були викладені контактні відомості для вільного доступу, ви їх отримаєте.
6
Зверніться за допомогою в інтернаціональний телепроект «Жди меня». Відкрийте офіційний сайт телепередачі, зареєструйтесь в ньому і заповніть форму пошуку, вказавши, кого і де ви шукайте.