Як налаштувати ботів в КС. Як поміняти руку в контр страйк.

Для гри в Counter-Strike без активного з'єднання з інтернетом необхідна наявність додаткової програми. Її використання дозволяє додати віртуальних опонентів, які покликані замінити реальних гравців.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike;
  • - архів з ботами.
Інструкція
1
Підберіть версію ботів , яка підійде для встановленого патча ігри Counter-Strike. Існує декілька найбільш популярних типів програми: RealBot, PodBot і ZBot. Всі вони поширюються безкоштовно. Прочитайте анотацію до утиліт і виберіть підходящу для вас програму.
2
Завантажте інсталяційні файли ботів . Встановіть програму-архіватор, щоб мати можливість витягти викачані файли з архіву. Ви також можете використовувати утиліти Total Commander або Unreal Commander. Створіть на жорсткому диску нову папку. Скопіюйте в неї файли, що містяться в архіві.
3
Перемістіть розпаковані файли в каталог з Counter-Strike. Попередньо уточніть, яку версію гри ви використовуєте. При роботі з патчем non-Steam необхідно скопіювати ботів в папку cstrke. Вона знаходиться в кореневому каталозі гри.
4
Якщо ж ви використовуєте оригінальну Steam-версію Counter-Strike, відкрийте ту папку, в яку була виконана установка гри. Перейдіть в каталог steamapps і відкрийте папку, назва якого відповідає вашому ніку в системі Steam. Виберіть гру Counter-Strike і відкрийте каталог cstrike_russian. Тепер перемістіть в нього файли, розпаковані з архіву.
5
Запустіть гру і створіть новий ігровий сервер. Для цього відкрийте меню New Game і заповніть запропоновану форму. Натисніть кнопку Start. Після завантаження нової карти натисніть клавішу H і в меню перейдіть до пункту Bot. Вкажіть параметр «Додати ботів » і виберіть команду, до якої буде приєднано новий гравець.
6
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати консоль, введіть команду bot_add_t або bot_аdd_сt. Для зміни рівня складності опонентів використовуйте команду bot_difficulty. Вкажіть для неї значення від 0 до 100.