Як краще назвати магазин. запам'ятовуються назви магазинів.

Розробкою назв магазинів займаються неймери, до яких можна звернутися, щоб вам запропонували кілька варіантів, один з яких ви зареєструєте. Якщо ж ви плануєте у що б то не стало придумати ім'я для свого магазину самостійно, займіться творчістю і почніть підшукувати підходящі варіанти, які будуть звучними і запам'ятовуються.
Інструкція
1
В першу чергу назва магазину повинно бути співзвучно його асортименту, вимова повинне не тільки звучати, але і легко запам'ятовуватися. Щоб вам було з чого вибрати, проведіть бліц-опитування потенційних клієнтів в районі, де ви плануєте відкрити магазин. Для проведення опитування запросіть невелику групу студентів. Опитувати потрібно тільки тих, для кого створений магазин. Наприклад, якщо ви відкриваєте точку з продажу побутової техніки, опитувати можна все вікові групи населення. Якщо торгівля спрямована на продаж модних брендів жіночої або чоловічої одягу, опитуйте громадян працездатного віку, потенційно готових скористатися вашим асортиментом.
2
Відвідайте всі торгові точки, які торгують тим же асортиментом. Ознайомтеся з назвою магазинів у ваших конкурентів. Проведіть кілька хвилин у кожного магазина і подивіться, в яку торгову точку заходить найбільше покупців.
3
Проаналізуйте дані бліц-опитування та своєї поїздки по магазинах. Всі назви, які ви плануєте застосувати, записуйте на листку паперу. Якщо ви відкриваєте магазин квітів, найоптимальнішим варіантом буде назвати його так, щоб у потенційного клієнта відразу виникала асоціація з асортиментом або спрямованістю. Наприклад: «Астра», «Жасмин», «Дзвіночок», «Біла троянда», «Чорний тюльпан» і т.д.
4
Магазин жіночого одягу можна, але зовсім не обов'язково називати жіночим ім'ям, тим більше не потрібно давати йому назву відомого європейського або російського бренду. Назва має бути індивідуальне, щоб один раз покупець придбав товар у вашому магазині і ніколи не забув, де саме він зробив таку вдалу покупку.
5
Дитячий магазин можна назвати іменами казкових персонажів, які найбільш відомі сучасним малюкам, наприклад, «Лунтик», «Леопольд», «Том і Джеррі», «Карлсон», «Метр» або дати магазину назва відомих мультфільмів: « Ну, постривай »,« Бджола Майя »і т.д.
6
Меблевий магазин назвіть так, щоб одне його ім'я говорило покупцям про стильного, якісного і недорогих меблів. Наприклад, «Меблі Стиль», «Євро-стандарт», «Затишок», «Комфорт».
7
Проаналізуйте все, що ви написали, і виберіть одне єдине назву, яка на ваш погляд буде найкрасивішим і звучним.