Як налаштувати usb модем. Як зробити мопед з велосипеда.

Usb-модем в ряді ситуацій стає єдиною можливістю виходу в інтернет, тому ряд його недоліків - в першу чергу невисока швидкість обміну інформацією при цілком відчутною вартості трафіку - не стають перешкодою для користувачів. Адже в дорозі саме такий модем допоможе не втрачати час на очікування, а провести його з користю і задоволенням в подорожах неозорими просторами Інтернету.

Для початку використання необхідно налаштувати usb модем. Наведемо покрокове керівництво, відповідне для більшості моделей.

  1. Встановіть сім-карту оператора мобільного зв'язку в слот модему. Підключіть модем до вільного роз'єму USB. Через кілька секунд операційна система виявить його як додатковий CD-привід, і, в залежності від налаштувань, запустить програму установки, або ж, якщо функція автозапуску відключена, відкрити знову з'явився диск і запустити setup.exe вам доведеться самостійно.
  2. Почне роботу стандартний майстер установки програмного забезпечення. Дотримуйтесь рекомендацій програми і натискайте «Далі».
  3. Після завершення установки на робочому столі і в меню Пуск з'являться ярлики для запуску встановленого програмного забезпечення, необхідного для з'єднання з Інтернетом.
  4. Перегляньте настройки з'єднання. Якщо модем надано оператором стільникового зв'язку, то, як правило, всі необхідні настройки для роботи в його мережі в програмі вже зроблені. Якщо ж модем придбаний без попередніх налаштувань, то всі необхідні параметри можна уточнити на сайті оператора мобільного зв'язку, в мережі якого планується працювати, і відповідно до них налаштувати usb модем. В цьому питанні може допомогти служба технічної підтримки оператора, або ж зверніться за допомогою в до менеджерів будь-якого салону стільникового зв'язку.
  5. Спробуйте здійснити з'єднання, натиснувши кнопку «З'єднати». Свідченням успішного з'єднання стане змінюється статистика швидкості, а також кількості переданих та отриманих байт інформації.
  6. Програмне забезпечення деяких операторів дає можливість без будь-яких додаткових налаштувань відправляти СМС з комп'ютера на мобільні телефони. Для цього в інтерфейсі програмного забезпечення передбачена кнопка «СМС», що відкриває діалог введення номера і тексту повідомлення.
Багато користувачів вже давно активно використовують різні USB- модеми для доступу до інтернету. Але далеко не кожен знає про те, що можна використовувати один модем для підключення декількох пристроїв.
Вам знадобиться
  • USB-модем.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підключити два ноутбука або нетбука до інтернету, використовуючи USB-модем, то це можна зробити двома способами. У першому випадку вам буде потрібно мережевий кабель, а в другому можна обійтися без додаткових пристроїв. Підключіть USB-модем до будь-якого ноутбука.
2
Увімкніть пристрій і налаштуйте з'єднання з інтернетом. Фірма-виробник USB-модему не грає ніякої ролі. Тепер необхідно здійснити з'єднання ноутбуків, тобто створити між ними бездротову локальну мережу.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на ноутбуці, до якого підключений USB-модем. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Знайдіть кнопку «Додати», розташовану на панелі інструментів, і натисніть її.
4
Клацніть по пункту "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». У вікні натисніть кнопку «Далі». Відкриється меню з заголовком «Підключення до бездротової мережі вручну».
5
Заповніть існуючі в ньому поля. Активуйте функцію «Зберегти параметри цієї мережі». Через деякий час з'явиться вікно, що повідомляє про те, що мережа успішно створена.
6
Увімкніть другий ноутбук. Активуйте пошук доступних бездротових мереж. Знайдіть вашу мережу і підключіться до неї. Відкрийте підменю «Мережеві підключення», розташоване в меню «Мережа та інтернет».
7
Відкрийте властивості протоколу TCP/IP бездротового адаптера. Задайте для нього статичний IP-адресу. Припустимо, його значення буде 75.75.75.2. Для пунктів «Основний шлюз» і «DNS-сервер» введіть значення 75.75.75.1.
8
Відкрийте аналогічні настройки мережевого адаптера першого ноутбука. Задайте для цього пристрою постійний IP-адреса 75.75.75.1. Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте бездротової локальної мережі використовувати дане підключення до інтернету.
9
Збережіть настройки. Відключитеся від інтернету і підключіться заново.