Як знайти текти.

Поточна дах - проблема серйозна, яка може привести до досить серйозних пошкоджень настилу або обрешітки даху, а також крокв, балок перекриття, ізоляції. Першим знаком можуть стати вологі плями на стелі. Не тягніть з усуненням течі. Знайте, що настил і крокви, перебувають по кілька років у вологому стані, з часом можуть згнити. Помітивши перші ознаки течі, подбайте встановити точне місце, звідки тече.
Інструкція
1
Проблемними місцями, текти в яких може завдати серйозної шкоди, є: Пошкоджена або відсутня черепичний плитка або інше плиткове покриття; Гідроізоляція між елементів покриття даху або гідроізоляція стику стін і даху; Пошкоджені або забиті жолоби і водостоки; Льодові нарости; Кладка пічної труби, вбирає вологу, а також має пошкодження швів кладки; Пошкоджені місця коникових плиток черепиці; Деформовані листи покриття плоскої або має малий ухил даху.
2
Спробуйте спочатку визначити місце течі, починаючи з горища. Хоча це і рідко трапляється, але деколи можна побачити сонячний промінь, що пробивається крізь діру. Однак найчастіше місце течі при такому огляді не виявляється.
3
Спробуйте пошукати вологі ділянки обшивки, а краще пошукайте місце течі під час дощу. В цьому випадку ви можете обійтися лише ліхтарем або лампою з шнуром (якщо пощастить, звичайно). Вологі плями темніше сухого дерева. Хоча протечка зазвичай має місце не там, де є мокрі плями, а на деякому від них відстані. Волога в цьому випадку просто стікає по обшивці або кроквах, після чого капає на стелю кілька нижче реального місця протечки. Не забудьте також перевірити ізоляцію в місці потенційної протечки на предмет вологих ділянок або пошкоджень.
4
Після визначення місця протечки виміряйте відстань від цього місця до кромки даху, а також до фронтону або до найближчої зовнішньої стіни. Відміряйте по плитках це відстань, щоб знайти ушкодження.
5
Тримайте у себе в голові, що якщо розводка труб каналізації, водопроводу або водяного опалення зроблена через горище, причиною появи вологих плям на стелі може бути протечка цих труб, а не даху.
6
Пошкоджене місце потрібно шукати і зовні. Огляньте дах, шукаючи в першу чергу тріснуті або розбиті плитки. Потім перевірте гідроізоляцію стиків на предмет відставання її від стінки пічної труби або слухового вікна. Ви можете попросити кого-небудь з членів сім'ї допомогти вам. Для цього нехай він залазить на горище і стежить за місцем, звідки буде текти вода, поки ви поливаєте дах водою зі шланга.