Як водити карт.

Карт - найпростіший гоночний автомобіль без кузова, здатний розвивати швидкість до 260 кілометрів на годину. Для правильного водіння машини з мінімальними втратами часу і швидкості на картингової трасі необхідно запам'ятати і закріпити на практиці особливості поведінки техніки при проходженні поворотів різних типів.
Інструкція
1
Для керування автомобілем служать педалі і кермо. За допомогою педалей здійснюється управління задніми колесами, за допомогою керма - передніми. Виконання повільних поворотів дозволяє виграти час. Точно «виставивши» машину, перед початком розгону зробіть паузу, при цьому почнуть ковзати задні колеса. Коли в результаті занесення буде досягнутий бажаний ефект, починайте роботу кермом і газом для відновлення зчеплення коліс з дорогою.
2
У швидкому повороті, навпаки, уникайте ковзання задньої осі, оскільки дуже складно буде зупинити замет, втрачаючи час і швидкість. Чим більше швидкість, тим більш плавно і точно виконуйте рулювання. Для збереження балансу автомобіля не заходьте у швидкі повороти з розташованими в розвантаженому стані задніми колесами. Це може призвести до розвороту карта. Від самого початку повороту тримайте ногу на педалі газу, щоб не сповільнити машину.
3
У проходженні одиночного простого повороту найголовніше - максимально спрямити траєкторію. Щоб знизити ймовірність занесення при гальмуванні, закінчите його до початку повороту. Розгін починайте тоді, коли відчуєте, що карт для цього достатньо стійкий, і збільшення швидкості не викличе ковзання. Уміння вірно визначати момент, відповідний для початку розгону, прийде з досвідом після численних тренувань.
4
Швидкі повороти, що зустрічаються на картингових трасах, проходите як можна більш плавно, максимально випрямляючи траєкторію. Не робіть різких поворотів керма. З точки зору швидкості і стабільності траєкторія з постійним максимальним радіусом повороту зазвичай є найефективнішою.
5
Поворот-шпильку виконуйте пізно з глибоким входом (направляйте карт до зовнішньої сторони повороту). Навмисно збільшуючи «крутизну» входу і жертвуючи швидкістю на першому етапі повороту, розпрямляйте траєкторію максимально рано.
6
У повороті на 90 градусів оптимальність траєкторії буде залежати від того, що слід за ним: новий поворот або пряма. Щоб отримати можливість почати інтенсивний розгін раніше, необхідно пройти апекс відносно пізно.