Як вставити материнську плату.

Одним з найбільш важливих елементів персонального комп'ютера є системна плата. Найскладніше замінити саме це обладнання, бо до нього підключається більшість пристроїв, що входять до складу ПК.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - термопаста.
Інструкція
1
Для початку вийміть стару материнську плату з корпусу. Вимкніть системний блок від мережі змінного струму. Це убезпечить вас при розборі внутрішніх елементів. Зніміть кришку корпусу, відкрутивши кілька гвинтів, що знаходяться на задній стінці.
2
Вимкніть всі зовнішні пристрої та кабелі, підключені до системної плати комп'ютера. Від'єднайте внутрішні елементи: відеокарту, плати оперативної пам'яті, проводи блоку живлення.
3
Акуратно зніміть радіатор центрального процесора. Вийміть ЦП з сокета. Не зашкодить при цьому жилки пристрою. Від'єднайте підкладку, на яку кріпився радіатор охолодження.
4
Викриття шурупи, притискуючу материнську плату до корпусу системного блоку. Зніміть блок живлення. Зазвичай він заважає нормальному витяганню системної плати.
5
Прикріпіть підкладку радіатора до нової материнської плати. Краще виконувати цю процедуру до встановлення обладнання в системний блок. Вставте системну плату в корпус. Ні в якому разі не прикручуєте обладнання без використання спеціальних шпинделів. Вони повинні були залишитися в гніздах після вилучення старої плати.
6
Пам'ятайте про те, що кріплення обладнання безпосередньо до корпусу викличе замикання і псування материнської плати. Прикрутите плату до шпинделям.
7
Встановіть всі внутрішні пристрої на нову системну плату . Обов'язково замініть термопасту на центральному процесорі. Попередньо видаліть залишки старої пасти з поверхні ЦП. Не забудьте очистити радіатор перед його монтажем.
8
Встановіть і закріпіть блок живлення. Підключіть кабелі до системної плати. Пересадите потрібні вентилятори зі старого обладнання. Підключіть зовнішні пристрої до потрібних портів. Закрийте корпус блоку і включіть комп'ютер. Перевірте працездатність нової материнської плати.