Як у фотошопі розмити задній план. Як у фотошопі задній план зробити розмитим.

Розмиття заднього плану - художній прийом, що дозволяє сконцентрувати увагу глядача на тому, що відбувається на передньому. Найчастіше деталі, розташовані ззаду, відволікають увагу і вносять деяку дисгармонію. Розмити будівель план на фотографії можна за допомогою спеціальних технік в програмі Фотошоп.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютері програму Adobe Photoshop і запустіть її. Відкрийте зображення, з яким належить працювати, за допомогою гарячих клавіш Ctrl + O.
2
Увімкніть режим швидкої маски, натиснувши на зображення маски внизу панелі з інструментами. Замаскуйте ту область, яка буде різкою на фотографії, щоб відокремити її від заднього плану . Це послужить їй зажити від фільтрів розмиття, які будуть застосовані до решти зображенню. Виробляєте зафарбовування в режимі швидкої маски інструментом «Пензель». Краще вибрати кисть з напівжорсткими краями, нею буде зручніше працювати. Спочатку зафарбуйте основне поле інструментом середнього діаметра, потім тонким пензлем опрацюйте деталі. Замаскована область буде пофарбована контрастним цветом.Случайно закрашеної область зітріть інструментом «Гумка» (гаряча клавіша «Е»). Діаметр ластику теж можна регулювати, щоб стирати акуратніше.
3
Коли об'єкт замаскований, натисніть клавішу Q, щоб повернутися в звичайний режим. Маска зникне, і область, яку треба розмити, буде виділена. Об'єкт, який покривали маскою, буде недоступний для зміни.
4
Застосуйте до зображення фільтр «Розмиття по Гауса» - в меню «Фільтр» клікніть на «Розмиття/Розмиття по Гауса» або Filter/Blur/Gaussian Blur. Це призведе до того, що задній план буде розмитий. Оптимальний радіус розмиття, який виставляється в діалоговому вікні, - від 1-4. Найкраще визначити цей радіус методом проб. Натисніть OK. Якщо фотографія широка, не встановлюйте занадто великий радіус, інакше ризикуєте зробити неприродний ефект.
5
Коли робота фільтром закінчена, зніміть виділення гарячими клавішами Ctrl + D. Задній план буде розмитим, а об'єкти на передньому плані - різкими і чіткими. Збережіть зображення під іншим ім'ям, оскільки розмиття прибрати не вийде.
Корисна порада
Коли працюєте пензлем в режимі швидкої маски, збільшуйте масштаб зображення гарячими клавішами «(» та «)», це дозволить найбільш точно замаскувати об'ект.Можно експериментувати з видом розмиття. Виберіть у фільтрах інший вигляд і зробіть проби.