Як надрукувати текст на принтері.

При роботі з електронними документами або пошуку інформації в мережі часто потрібно створити тверду копію, тобто роздрукувати текст . Налаштування принтера і зовнішнього вигляду документа проводиться засобами операційної системи.
Інструкція
1
Для виведення текст ового файлу на друк в меню «Файл» виберіть опцію «Друк». Цю команду можна замінити поєднанням гарячих клавіш Ctrl + P або натисканням кнопки «Друк» у вигляді значка принтера на панелі інструментів. З'явиться вікно налаштувань друку.
2
Якщо ви використовуєте кілька принтерів (наприклад, мережевий і локальний), в розділі «Принтер» розкрийте список «Ім'я» і відзначте потрібний пристрій.
3
Натисніть «Властивості». У вкладці «Розташування» задайте параметри друку. Вид надрукованого текст а буде залежати від орієнтації аркуша - «Альбомна» або «Книжкова» та від кількості сторінок на аркуші. Спробуйте міняти ці параметри - зовнішній вигляд сторінки відобразиться у вікні попереднього перегляду справа.
4
Якщо ви хочете роздрукувати частина текст а, в розділі «Сторінки» вкажіть потрібні номери сторінок або виділіть фрагмент курсором і встановити перемикати в положення «Виділений фрагмент». У розділі «Копії» вкажіть потрібну кількість дублікатів надрукованих сторінок.
5
Натисніть «Параметри» для більш lдетальной налаштування друку. Вкажіть у вікні параметрів, чи потрібно виводити на друк малюнки, фонове зображення, спеціальні знаки форматування, прихований текст та ін.
6
У розділі «Друк» натисніть «Попередній перегляд», щоб вибрати величину полів, розмір сторінки і т.д. Після встановлення всіх необхідних параметрів натисніть ОК для запуску процесу друку.
7
Роздрукувати інтернет-сторінку можна тими ж способами: вибором кнопки «Друк» на панелі інструментів, гарячими клавішами Ctrl + P або командою «Друк» з меню «Файл». Або так: виділіть сторінку цілком або її фрагмент і скопіюйте виділення в буфер обміну Ctrl + C. Потім відкрийте текст овий редактор і вставте вміст буфера Ctrl + V. Готовий текст роздрукуйте звичайним способом.
8
Якщо друк не йде, перевірте, чи є значок та ім'я принтера в «Панелі управління» в групі «Принтери і факси». Принтер за замовчуванням позначений чорною галочкою. Якщо потрібного значка в групі немає, перевірте, чи надійно пристрій підключено до системного блоку.
9
Якщо значок є, клацніть по ньому правою клавішею миші та виберіть у спадному меню пункт «Відкрити». У новому вікні в меню «Принтер» застосуєте команду «Очистити чергу друку» та підтвердіть, натиснувши ОК.