Як завести "Мазду Прізвище" в мороз.

Автомобіль «Мазда Прізвище» представлено на російському ринку з 1992 року. І, як більшість машин іноземного виробництва, досить примхливий в зимовий час. Однак, якщо дотримуватися всіх правил і провести попередні роботи з підготовки машини до холодів, завести двигун вдасться навіть після самої морозної ночі.
Інструкція
1
Щоб завести в мороз «Мазду Прізвище » з будь-яким типом трансмісії, завчасно замініть моторне масло. Зробити це потрібно, поки температура на вулиці не досягла негативною позначки. Використовуйте тільки якісні марки, відповідні саме для автомобіля такої модифікації, як ваш.
2
Перевірте акумулятор. Якщо він барахлить або служить більше трьох років - обов'язково купите і встановите новий, справний.
3
З настанням холодів використовуйте паливні присадки. Вам підійдуть ті, що покращують характеристики займання холодного бензину. Однак пам'ятайте про те, що при температурі мінус тридцять два градуси будь-яке паливо, навіть з присадками, втрачає свої властивості. Тому уважно слухайте прогноз погоди і при сильних заморозках ставте автомобіль в гараж.
4
Запуск двигуна починайте з включення на кілька хвилин фар ближнього світла. Це розігріє електроліти в акумуляторі, що значно збільшить ємність батареї, і вона легко проверне холодний двигун.
5
вприскування у всмоктуючий колектор трохи рідини, що полегшує пуск двигуна в холодну пору року. Цей ефір продається в будь-якому магазині, що торгує автозапчастинами.
6
Скористайтеся шнурами - «прикурювача». Попросіть власника сусіднього автомобіля допомогти вам і дозволити підзарядити акумулятор від його машини. Закріпіть спеціальні «крокодильчики» на клемах батареї свого «залізного коня». Ту ж процедуру проведіть з акумулятором сусіда. Звідти мотори.
7
Зніміть акумулятор і віднесіть його додому. Поставте на дві - три години в тепле місце. Цього часу вистачить, щоб батарея відновила свою потужність.
8
Спробуйте завести «Мазду Прізвище » за допомогою буксирування. Пам'ятайте, що цей спосіб підійде тільки автомобілям з механічною коробкою передач.