Як відрізнити отруєння від грипу.

Грип відноситься до гострої вірусної інфекції. Отруєння - це захворювання, яке супроводжується розладом роботи всіх органів, але в першу чергу страждає шлунково-кишковий тракт. Симптоми у грипу і харчового отруєння можуть частково збігатися.
Інструкція
1
Харчове отруєння виявляється протягом декількох годин після вживання неякісних продуктів або при вживанні їжі, яку готували з порушенням санітарних норм.
2
Отруєння відразу проявляється сильною нудотою, блювотою, рідким стільцем з домішкою піни і практично відразу присутні ознаки гострої інтоксикації. При грипі же в першу чергу підвищується температура тіла, відчувається озноб, сильний головний біль і біль у грудній клітці. Ознаки інтоксикації при грипі з'являються значно пізніше, рідкий стілець може з'явитися, але необов'язково, а якщо й з'являється то тільки в міру того, як захворювання дасть ознаки гострої інтоксикації.
3
При грипі ріже очі, якщо включити яскраве світло, з'являється сухий рідкісний кашель, грудну клітку і всі кістки буквально розламує від болю. Всі ці ознаки при отруєнні абсолютно відсутні. Це є істотною відмінністю грипу від отруєння.
4
Незалежно від того, які перші симптоми проявилися, не думайте занадто довго і не намагайтеся відгадати, який діагноз у вас насправді. Негайно викликайте лікаря з поліклініки. Якщо ви відчуваєте себе зовсім погано, температура тіла дуже висока, присутній сильна загальна слабкість, не потрібно зволікати жодної хвилини. Відразу телефонуйте в невідкладну допомогу і вирушайте в стаціонар.
5
Отруєння може супроводжуватися гострою дизентерією. При цьому захворюванні показано виключно стаціонарне лікування. Навіть якщо дизентерії немає, сильне зневоднення може привести до порушення роботи всіх органів, тому кваліфікована допомога вкрай необхідна.
6
Грип також може приймати небезпечну форму перебігу, при якій необхідно стаціонарне лікування. Можуть з'явитися судоми, галюцинації, напади - все це ознаки лад інтоксикації, що об'єднує симптоми грипу та отруєння.