Як вибрати телеантен. Як працює телевізійне антена.

Телевізійна антена - не предмет першої необхідності, але все ж попит на цей пристрій неймовірно великий, адже телевізор люблять дивитися практично все. Однак правильно вибрати телевізійну антену не так вже й просто.
Інструкція
1
Все телевізійні антени можна розділити на дві групи: активні і пасивні, причому перші коштують трохи дорожче друге. Але вони відрізняються не тільки вартістю, але і конструкційними особливостями. В активній телеантен мається друкована плата, елементи якої поділяють прийняті частоти на потрібні і непотрібні.
2
Пасивні приймачі, як привило, складаються з вібраторів - приймачів сигналу. У пристрої за допомогою вібраторів відбувається базове розподіл частот, тобто ці елементи утримують на пластинах «робочі» частоти і передають їх в приймач.
3
За призначенням телевізійні антени класифікують на стаціонарні телеантени (антени для міста і для дачі), а також внутрісалонного. Вибираючи стаціонарну телевізійну антену, зверніть увагу на те, що вона повинна бути встановлена на півтораметровому відстані від покрівлі. Якісніший сигнал передають спрямовані стаціонарні телеантени.
4
Вибрати внутрісалонного телевізійну антену непросто. Штатна телеантена працює умовно. Для кращого прийому сигналу антена встановлена повинна бути якнайвище над поверхнею (не варто її монтувати в бампер).
5
При виборі телеантени приділити увагу слід параметрам цього пристрою. Один з них - робочий діапазон частот. До того ж, важливі показники - коефіцієнт спрямованої дії (показує, у скільки разів сигнал цієї телеантени більше еталонної), коефіцієнт біжучої хвилі (узгодження антени з кабелем), коефіцієнт захисної дії (визначає перешкодозахищеність антени).
6
Ще один параметр телеантени - діаграма спрямованості. Цей показник характеризує рівень сигналу, який видається антеною.
Зверніть увагу
В деяких випадках самостійно поліпшити якість картинки не вийде. Навіть після установки фільтра, підсилювача або еквалайзера якість зображення не зміниться, тому єдиний вихід - скористатися професійною допомогою фахівця.
Корисна порада
Перевага всехвильової антени - забезпечує якісний прийом метрових і дециметрових каналів.