Як зібрати автомобільний сабвуфер. виготовити сабвуфер самостійно.

Для багатьох автовласників машина є не тільки засобом пересування з однієї точки в іншу, а й повноцінним способом самовираження. Хтось змінює зовнішній вигляд авто, а хтось оснащує свого залізного коня потужної аудіоапаратурою. Однак далеко не у всіх є можливість придбати дорого сабвуфер в магазині. Його можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - шурупи;
  • - викрутки з різними лезами;
  • - пила;
  • - фанера;
  • - низькочастотний динамік;
  • - клей;
  • - матеріал для обшивки.
Інструкція
1
Обчисліть розміри майбутнього сабвуфер и. Відштовхуйтеся від розміру низькочастотного динаміка, який ви будете використовувати, а також від розмірів вашого багажника. Не варто робити величезний сабвуфер , що займає весь вільний простір, якщо ви використовуєте автомобіль для повсякденної експлуатації.
2
Для знаходження оптимальних розмірів можна скористатися даними вже готових сабвуфер ів. Їх ви зможете знайти на сайті будь-якого магазина аудіотехніки. Також в інтернеті є ряд спеціальних програм, що знаходяться у вільному доступі, що дозволяють в автоматичному режимі обчислити оптимальні розміри корпусу майбутнього сабвуфер а.
3
Виготовте деталі корпуса. Для цього краще всього використовувати фанеру товщиною не 5 мм. Цей матеріал дуже легко піддається обробці. Нанесіть простим олівцем розмітку. Перевірте її правильність. Червоним олівцем виділіть ті лінії, за якими потрібно різати фанеру.
4
Приміряйте отримані деталі. У зібраного короба не повинно бути вад і перекосів. Якщо вони все ж таки є, то слід внести коригування. Обробіть краю фанери, видаліть всі нерівності і задирки.
5
Звичайним або електричним лобзиком випиляти круглий отвір для низькочастотного динаміка. Прикріпіть сам динамік до країв отвору. Для цього використовуйте невеликі болти. Між краєм динаміка і фанерою покладіть прокладку з гуми або повсті - це усуне шуми, що виникають від вібрації.
6
Зберіть короб. Для з'єднання використовуйте саморізи або клей ПВА. Всі стики ретельно промажте спеціальним герметиком для дерева.
7
і натягніть всередині короба підсилювач, якщо ви хочете зробити активний сабвуфер . Підключіть всі дроти до підсилювача і сабвуфер у. Зробіть отвір для виведення проводів.
8
Обшийте короб матеріалом або пофарбуйте його фарбою. Також можна покрити фанеру лаком. Встановіть отримав сабвуфер в салон, проведіть проводку і підключіть його до магнітоли. Перевірте працездатність зібраного приладу.