Як додати в пошук.

Додавання сайту, блогу чи форуму в каталог пошукової системи, або індексація, актуально тільки за деяких умов. Перше з них - наявність деякого контента на ресурсі, друге - грамотний дизайн сайту. Якщо це і ще трохи на сайті є, приступайте до популяризації ресурсу.
Інструкція
1
Одна їх найпопулярніших пошукових систем міжнародного рівня - Google. Для реєстрації ресурсу в її каталозі пройдіть по першій посиланням під статтею і введіть адресу блогу.
2
За другій посиланням відкрийте сторінку реєстрації в каталозі Яндекса. Введіть адресу, назву і опис сайту в пропоновані поля. У відповідних полях назвіть адресу сайту, його назву і опис.
3
Пройшовши по третій посиланню, клацніть кнопку «Зареєструватися в рейтингу" @ Mail.ru "». Вкажіть повне і коротке назви сайту, його адреса, ваш і-мейл, пароль (чи не від і-мейла, а новий!), Категорію сайту і решту інформації.
4
За четвертою посиланню зареєструйте сайт в каталозі «Рамблера». Впишіть назву сайту, домашню сторінку, опис, додайте контактну інформацію та підтвердіть рішення натисканням кнопки «Зареєструвати».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-I9TIQCa21U