Як зробити костюм гусака.

Дуже часто в дитячих установах новорічний карнавал поєднують з театралізованими виставами. І ось тоді вашій дитині замість бажаного костюма пірата або людини-павука дістається костюм гусака. Ну, що ж, зовсім не варто панікувати і кидатися по магазинах у пошуках підходящої моделі. Зшити такий костюм самостійно зможе навіть не найдосвідченіша кравчиня.
Вам знадобиться
  • - біла або сіра смесовая тканина;
  • - щільна бейсболка з довгим козирком;
  • - тонкий білий або сірий трикотаж;
  • - червона або жовта тканина ;
  • - білизняна гумка;
  • - нитки в тон;
  • - атласна широка стрічка білого кольору;
  • - дві великі чорні гудзики або пара очей від старої іграшки;
  • - гольфи або колготи червоного (жовтого) кольору.
Інструкція
1
За будь найпростішою викрійці зшийте з основної тканини сорочку з довгими вільними рукавами. Замість манжет всуньте в кулиску гумку, щоб рукава були красиво манжет.
2
Прикрасьте горловину оборкою з атласної стрічки і пришити зав'язки.
3
З основної ж тканини зшийте штанці завдовжки трохи нижче колін. Внизу зберіть їх на гумку. Брючини повинні бути пишними і з напуском. Якщо у вас вистачить швейної кваліфікації, низ штанин можна прикрасити оборкою з атласної стрічки в два-три ряди.
4
Не захоплюйтеся складністю викрійки. І штанці і сорочка - всього лише основа для костюма , зробіть їх зовсім простими.
5
Зніміть з дитини викрійку для крил. Поставте малюка прямо з витягнутими в сторони прямими руками. Виміряйте відстань від одного зап'ястя до іншого через сьомий шийний хребець. Це ширина розмаху крил.
6
Виміряйте відстань від сьомого шийного хребця до куприка або трохи нижче. Це розмір самих крил.
7
Складіть основну тканину вдвічі. По верхньому зрізу від згину відміряйте половину розмаху крил. По лінії згину відкладіть величину другий мірки. У вас вийшли дві точки на кінцях перпендикулярних прямих. З'єднайте ці точки плавною напівкруглої лінією.
8
Розкроїте крила. По лінії крою ножицями виріжте витягнуті зубчики з округлими кінчиками, що імітують пір'я. Якщо тканина не надто осипається, а ви не плануєте використовувати костюм більше одного разу, зріз можна не обробляти. В іншому випадку зубцювату лінію доведеться обшити швом зигзаг на машинці або обмітати вручну.
9
Можна розфарбувати крила фарбами по тканині або звичайними маркерами. Наприклад, більш чітко намалювати пір'ячко. Але врахуйте, що прання звичайний маркер не витримує.
10
Пришийте крила до лінії плеча сорочки і по рукавах від одного манжета до іншого.
11
бейсболки обтягніть тонким трикотажем відповідного кольору. Дуже добре підійде для цього стара футболка або майка.
12
Козирок обшийте червоною або жовтою тканиною. Це буде дзьоб. Трохи вище дзьоба пришийте два овалу з тієї ж тканини, щоб позначити очі гусака. На овали прикріпіть гудзики.
13
Підберіть взуття, відповідну до того місця, де проходитиме уявлення. Надіньте на дитину колготки чи гольфи відповідного кольору, штанці, верх з крилами і бейсболку. Безсумнівно, ваш гусак буде найвеселішим.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, де знаходиться сьомий шийний хребець, попросіть дитину низько нахилити голову. Самий виступаючий хребець на шиї ззаду і є той, що вам потрібен.