Як монтувати пластикова стеля. пластикова вагонка на кухню.

Пластикові панелі, з яких можна спорудити стелю своїми руками, представлені у продажу в широкому асортименті. Вас не утруднить знайти найбільш відповідний до інтер'єру колір. Пластик має невелику вагу, що зручно при самостійних будівельних роботах, стійкий до вологи, легкий у прибиранні. За панелями можна приховати електропроводку або труби. Стеля монтується на каркасі з бруса або металевих профілів. Брус - це більш економічний варіант.
Вам знадобиться
  • - брус;
  • - ножівка;
  • - пластикові панелі;
  • - меблевий степлер або саморізи;
  • - ножівка;
  • - електролобзик;
  • - дриль;
  • - дюбелі;
  • - рівень.
Інструкція
1
Перед монтажем пластикового стелі підготуйте поверхню. Проведення цієї роботи полягає в тому, щоб попередньо закрити глибокі тріщини підходящої штукатуркою. А також усунути плями цвілі, якщо вони є, за допомогою спеціальних антигрибкових рідин.
2
Зніміть розміри зі стелі, де плануєте проводити ремонт. Зверніть увагу, що панелі мають різну довжину і ширину. Вибирайте так, щоб було якомога менше відходів. Або розрахуйте довжину обрізків, щоб їх вистачило для обробки стелі в невеликому приміщенні, наприклад, туалеті або коморі.
3
Підготуйтеся для спорудження дерев'яного каркаса під пластикові панелі. Товщину бруса підбирайте з урахуванням того, чи будуть у вас вбудовані світильники. Їх розміри і глибину ви повинні знати заздалегідь.
4
Покрийте дерев'яний брус вологостійкої антигрибковой просоченням. Цей момент особливо важливий, якщо ви споруджуєте стелю в санвузлі або на кухні. Просушіть дерево.
5
Знайдіть за допомогою рівня найнижчий стельовий кут. Зробіть позначку олівцем на стіні. Відповідно до цього розмітьте інші кути.
6
Простягніть малярську нитку від однієї зазначеної точки до іншої. Відзначте на стіні рівну лінію. Дуже важливо правильно відміряти все горизонталі. Тому що будь перекіс буде не тільки негарно виглядати, але і не дасть панелям добре зістикуватися один з одним.
7
Прикріпіть брус, підготовлений за розмірами, за допомогою дюбелів і саморізів по периметру приміщення.
8
Розташуйте проміжні бруски всередині периметра з кроком 50 см. Вони повинні прикріплюватися перпендикулярно панелям. При необхідності вирівнювання обрешітки в площину зробіть підкладки з фанери, оргалита або дерева.
9
Напиляєте пластикові панелі за розмірами. Цю операцію виконайте з допомогою ножівки із дрібними зубцями.
10
Прикріпіть першу панель до обрешітки за допомогою саморізів, скоб з меблевого пістолета або тонких цвяхів. Вибирайте той кріплення, з яким вам найбільш зручно працювати. Якщо ви не планує задекорувати місце стику стелі і стіни стельовим молдінгом, вставляйте пластик в L-подібну рейку, яка і послужить своєрідним плінтусом.
11
Вставте наступну панель в паз попередньої, а вільний край прикріпіть до брусків. Таким чином встановіть всі панелі на стелі. Останню панель, також як і першу, або вставляйте в L-подібну рейку, або просто посадіть на відповідний кріплення.
12
Протріть м'якою ганчіркою новий стелю .
У багатьох будинках якість стін не найкраще, тому підготувати їх до обробки досить складно. На підготовку до декоративної обробки йде багато часу і коштів. Щоб позбутися такого роду клопоту, використовують такий обробний матеріал як стінові панелі . У них досить багато різного роду переваг. Панелі легко встановлювати.
Інструкція
1
Беруть кілька сухих дерев'яних брусків 40x25 міліметрів і кріплять на поверхню, яку планується обробити. Бруски повинні бути встановлені перпендикулярно напрямку монтажу стінових панелей. Установка проводиться з використанням рівня або ж схилу, який формує кути в 90 градусів і вирівнює поверхню. Між брусками на стіні має бути відстань не більше 40 сантиметрів, а на стелі - не більше 30 сантиметрів.
2
Починають монтаж зазвичай з установки елементів, на які будуть потім кріпитися пластикові стінові панелі . На завершення встановлюють кут внутрішній і кут зовнішній. Якщо панелі встановлюються на всю стіну, то у стелі кріпиться до бруска стельовий плінтус.
3
Перша пластикова стінна панель вставляється в паз елемента кріплення вузької кріпильної полицею. Панель розташовують ідеально рівно відносно кута оброблюваної поверхні. У цьому випадку часто застосовують рівень або отвес.Шірокая монтажна полку кріпиться до брусків цвяхами, саморізами або металевими скобами.
4
Другу стінну пластикову панель вставляють вузької кріпильної полицею в паз першої. Обов'язково перевіряють зазори між панелями. Їх не повинно бути. Закріплена, друга панель може бути також, цвяхами саморізами або металевими скобами.
5
Остання панель повинна бути менше, ніж інші. Для цього її розрізають подовжньо. Спочатку вставляють панель в паз кріпильного елемента, а потім вже щільно вставляють в паз попередньої панелі . Додаткове кріплення цієї панелі не потрібно.