Як захистити свій сайт від спаму.

Спам - це електронна розсилка різного роду реклами людям, які не давали своєї згоди на її отримання. Спамери постійно поширюють велика кількість рекламних повідомлень і наживаються на людях, які на них відповідають. Будь-який користувач може самостійно захиститися від спаму , для цього необхідно слідувати декільком дуже простим, але ефективним правилам.
Інструкція
1
Використовуйте складний пароль. Він не повинен бути занадто коротким і складатися з одних цифр або символів, які знаходяться в одному ряду. Набирайте російські слова в англійській розкладці. Пам'ятайте, що спамери конструюють можливі адреси за допомогою очевидних імен, слів та чисел, тому не використовуйте в адресі своє ім'я та прізвище. Серйозно підійдіть до вирішення даного завдання, підберіть адресу електронної пошти, який важко вгадати.
2
Найкраще одночасно користуватися двома адресами електронної пошти. Один з них використовуйте для особистого листування, а другий для реєстрації в форумах, чатах та інших загальнодоступних сервісах і сайтах.
3
Постарайтеся не залишати своєї адреси електронної пошти на серверах різного походження. Подумайте про те, де вони можуть знадобитися, а де можна обійтися без цього.
4
Дуже уважно ставитеся до файлів, які приходять вам поштою. Ніколи не відповідайте на спам-листи. Намагайтеся не проходити по різних посиланнях, які пропонують вам позбавитися від розсилки. Таким дією ви можете підтвердити, що ваша адреса електронної пошти активно використовується, тоді спамери стануть і далі включати його в свої розсилки. Один з важливих способів боротьби зі спамом - ігнорувати його.
5
Перш ніж щось натискати на незнайомому сайті, уважно прочитайте, що вам пропонують зробити. Якщо вам пропонують встановити якусь програму або оновлення, не погоджуйтеся. Якщо приходить повідомлення від браузера з інформацією про те, що вміст на сторінці небезпечно, відразу ж виходите. Не ігноруйте попередження.
6
Не заводьте в інтернеті сумнівні знайомства, так як деякі особистості, дізнавшись вашу адресу, можуть підписати його на всілякі розсилки.
7
Встановіть на своєму комп'ютері антиспам-рішення і заведіть поштові ящики у тих провайдерів, які забезпечують захист своїх абонентів від спаму .