Як перенести дані з "Торгівлі: 1С" в бухгалтерію. Як перенести дані з 1с роздріб в бухгалтерії.

Передача даних в «1С» можна здійснити декількома способами. Всі Завіт від того, яку мету переслідує користувач. Якщо цікавлять тільки документи бухгалтерського обліку, то можна здійснити перенесення за допомогою команди «Вивантаження в бухгалтерію 1С». Якщо ж необхідно перенести всі дані з бази, то можна скористатися конфігуратором або ж розглянути варіант універсальної обробки вивантаження. При цьому відбудеться обмін усіма відомостями, в тому числі і довідниками.
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Торгівля і склад». Для виклику функції перенесення даних в програмі виберіть у головному меню команду «Сервіс»/«Додаткові можливості».
2
Виберіть зі списку рядок «Універсальна обробка вивантаження даних» та натисніть кнопку «Відкрити» під таблицею.
3
У закладці «Основна» виберіть період вивантаження даних. Залишки рекомендується переносити на кінець року, кварталу або місяця.
4
Натисніть на кнопку з точками і пропишіть повне ім'я файлу вивантаження даних, вказавши повний шлях, або його можна вказати вручну. Виберіть той файл, який містить всю необхідну інформацію для роботи з базою. Зазвичай, він розташовується в каталозі ExtForms. Файл - Tr77_81.xml.
5
Відкрийте закладку «Опції».
6
Відзначте галкою рядки: «Не обробляти проведення документів» і «Запам'ятовувати посилання на вивантажені об'єкти». При цьому програма запам'ятає шлях до файлу, з якого сталася вивантаження документів.
7
Поверніться на закладку «Основна» та натисніть на кнопку «Вивантажити дані». Зверніть увагу на розмір вільного місця на тому носії даних, куди буде збережений файл вивантаження з даними «1С». Розмір файлу вивантаження може бути значним, тому потрібно вибрати пристрій (диск) з великим запасом вільного місця.
8
Для завантаження даних в програмі «1С: Бухгалтерія» в головному меню виберіть команду «Сервіс»/«Обмін даними»/«Завантаження даних».
9
Пропишіть ім'я і шлях файлу завантаження. Той який був обраний в програмі «1С: Торгівля і склад».
10
Відзначте галкою рядки: «Запам'ятовувати посилання на завантажені/знайдені об'єкти» і «Режим налагодження». Останній рядок обов'язкове для заповнення, тому при завантаженні даних програма, хоча і може працювати з похибкою, але все-таки збереже дані в потрібному обсязі і в потрібних місцях, функція налагодження даних відкоригує завантаження і наблизить її до оригіналу.
11
Натисніть на кнопку «Завантажити дані».
12
Після завантаження натисніть «Закрити» і вийдіть з сервісу.
Зверніть увагу
Обов'язково виконайте перевірку правильності заповнення даних. При наявності помилок в інформаційній базі «1С: Торгівля і склад», а також не відповідності програмного забезпечення, можливі помилки при вивантаженні, або некоректна завантаження.
Корисна порада
Перед тим як здійснити перенесення даних виконайте резервне копіювання баз, зробіть оновлення конфігурацій «1С», видаліть помічені об'єкти, встановіть дату актуальності підсумків. Відновіть кордон послідовності документів, закрийте касові схеми.
Зареєструвавши в Державній інспекції свій транспортний засіб, ви повинні протягом 30 діб представити його на перший технічний огляд. Термін наступного державного технічного огляду (конкретний рік і місяць) встановлюється Державною інспекцією. У деяких випадках цей термін можна перенести.
Вам знадобиться
  • - водійське посвідчення;
  • - документ, що підтверджує хворобу або відрядження;
  • - паспорт;
  • - квитанція про оплату держмита;
  • - заява про необхідність перенесення терміну техогляду;
  • - документ, що підтверджує право володіння автомобілем;
  • - талон про проходження техогляду;
  • - страховий поліс;
  • - свідоцтво про реєстрацію вашого автомобіля.
Інструкція
1
Сплатіть в будь-якому розташованому поблизу відділенні банку збір за видачу талона про проходження техогляду. Уявіть квитанцію про його оплату головному державному інспектору (заступнику головного інспектора) відповідного підрозділу Державної інспекції разом з іншими документами, необхідними для проходження техогляду.
2
Якщо ви бажаєте пройти техогляд раніше терміну, зазначеного у зведеному графіку по району (місту), який Державна інспекція складає щорічно до 1 січня, прикладіть до цих документів письмову заяву про необхідність перенесення терміну техогляду.
3
При виникненні непередбачених обставин, що перешкоджають поданням вашого автомобіля на перший техогляд і пов'язаних з вашою хворобою або вибуттям у відрядження, пред'явіть документи, що підтверджують ці обставини.
4
У встановлений термін уявіть транспортний засіб на станцію технічного огляду, протягом якого будуть перевірені документи та технічний стан автомобіля. При виявленні несправностей, що впливають на безпеку дорожнього руху, експлуатація транспортного засобу буде заборонена ГИБДД.
5
Усунете виявлені несправності і уявіть автомобіль на повторний технічний огляд. При поданні його в строк до 20 днів, повторно будуть перевірені тільки ті показники, які не відповідали вимогам безпеки при першому огляді. Якщо з моменту першого огляду пройшло більше 20 днів, техогляд буде проведено в повному обсязі.
Зверніть увагу
Державна інспекція не прийме документи, які містять не обумовлені виправлення, приписки або виконані олівцем. Прізвище, ім'я та по батькові громадянина, а також найменування юридичних осіб повинні бути написані повністю з точним зазначенням адрес.
Корисна порада
Для спрощення процедури подачі документів на проведення технічного огляду використовуйте державну інформаційну систему «Єдиний портал державних і муніципальних послуг».