Як зробити в Скайпі, щоб не було чутно музику. чому мелодію дзвінка в скайпі не чути.

Популярна програма Skype, як і мобільний телефон, дозволяє не тільки швидко обмінюватися повідомленнями, але й розмовляти з друзями. І так само, як у мобільному телефоні, кожен дзвінок або повідомлення в Skype супроводжуються мелодією, яку можна поміняти або зовсім відключити.
Інструкція
1
Якщо вам не подобається, коли кожне вхідне повідомлення супроводжується мелодією, ви можете відключити всі звуки на комп'ютері. Для цього відкрийте Skype і знайдіть у верхньому розділі меню пункт «Інструменти», де натисніть підрозділ «Налаштування». У вікні, виберіть вкладку «Основні», а потім - «Налаштування звуку».
2
Приберіть позначку біля функції «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону» і порухайте повзунок гучності, вибравши мінімальне значення. Після цього приберіть позначку біля пункту для автоматичної настройки динаміків, пересуньте повзунок до мінімального рівня і натисніть на «Зберегти».
3
Щоб прибрати музичний супровід для дзвінків, попереджень і чатів, не чіпаючи настройки мікрофона і динаміків, скористайтеся підрозділом «Звуки». Для чого натисніть вкладку "Налаштування", а потім «Основні» і розділ «Звуки». У правій стороні ви побачите посилання «Вимкнути всі звуки». Натисніть на це посилання, і всі дії в програмі стануть беззвучними.
4
Якщо вас просто дратує стандартна мелодія дзвінка, але потрібно, щоб функція все звуки, завантажте нову музику . Оскільки Skype розпізнає тільки музичні файли з форматом wav, скачайте конвертор, наприклад, Format Factory, потім виберіть музичний файл і вставте його в програму. Як тільки конвертація закінчиться, файл можна використовувати для Skype.
5
Перейдіть в розділ «Налаштування» з меню «Інструменти» і виберіть підрозділ «Звуки». В нижньому куті вікна натисніть посилання «Завантажити звукові файли» та виберіть ту мелодію, що підготували для програми. Натисніть на «Відкрити», після чого музичний файл з'явиться у вікні «Мої звуки» у вкладці «Звуки». Виділіть мелодію і натисніть на «Зберегти». Тепер кожен дзвінок або повідомлення супроводжуватиметься новою музикою.