Як вибрати трекінгові палки.

Явище трекінгу стає все більш популярним не тільки в Європі, але і в Росії. Для трекінгу використовуються спеціальні палиці , які служать як додатковою опорою, так і способом розвантаження мускулатури нижньої частини тіла і суглобів. Але лише правильно підібраний інвентар допоможе отримати від захоплення трекінгом задоволення і користь для здоров'я.
Інструкція
1
Враховуйте максимальний сумарний вага користувача трекингової палиці , тобто вага людини з вагою одягу і рюкзака. При багатоденних походах по рельєфу з ділянками різного характеру (земля, камінь, лід і т.д.) користувачеві з сумарною вагою 80-90 кг або більше не слід вибирати ультралегкі або легкі палиці .
2
Визначте максимальну довжину, на яку буде витягатися цікавить вас палиця. Враховуйте і зростання користувача, і характер походу, в якому будуть використовуватися трекінгові палиці . Так, при спусках довжина палиці може бути збільшена.
3
Зверніть увагу на зовнішній вигляд палиць. Щоб руці було більш комфортно, виберіть палицю з нахилом рукоятки. При можливості вибирайте рукоятку з неопрену або натуральної пробки - так рука не буде потіти. Крім цього такі матеріали тепліші на дотик.
4
Віддавайте перевагу побідитові або твердосплавні наконечники сталевим або пластиковим. Крім цього огляньте механізм фіксації і нижню частину навколо наконечника. Металеве кільце забезпечить більшу міцність, ніж пластикове. З'ясуйте пристрій і матеріал цанги всередині палиць. Металеві цанги і цанги з флік-локами зношуються повільніше, ніж пластикові.
5
Дізнайтеся про вагу, міцності і матеріалі трекингової палиці . Постарайтеся не купувати палиці з карбону (вуглеволокна), так як це досить ламкий матеріал. Не забувайте, що мала вага палиці не означає її зручність у використанні та довговічність. Вага палиці повинен бути більше 170 грамів. Міцність ви зможете собі забезпечити, купивши трекинговую палицю з алюмінію.
6
Приділіть увагу затискачів (фіксаторів довжини), які здатні запобігти рух секцій палиці всередині один одного після установки довжини. Цангові затиски більш міцні по порівняння з зовнішніми (важільними).
7
Зверніть увагу на ціну. Занадто низька ціна може означати погана якість трекингової палиці .
Зверніть увагу
Не купуйте палиці, які мають «кнопкові» замки між нижніми сегментами, оскільки вони ненадійні і нижній сегмент може виламати.