Як увійти в мережу wifi.

Багато інтернет-провайдери надають послуги бездротового доступу в інтернет. Це особливо актуально для користувачів мобільних комп'ютерів різного типу. Крім того, до бездротових точок можуть підключатися і стаціонарні ПК.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi модуль.
Інструкція
1
Щоб здійснити з'єднання з бездротовою мережею , необхідна наявність працюючого Wi-Fi адаптера. Його роль може виконувати обладнання, вбудоване в мобільний комп'ютер, PCI-модуль, що підключається до системної плати, або спеціальне USB-пристрій. Виберіть і придбайте відповідне обладнання.
2
Встановіть драйвери і програмне забезпечення для даного адаптера. Пам'ятайте про те, що певні пристрої вимагають наявності специфічного ПЗ. Особливо це актуально при налаштуванні порівняно старих моделей під нові операційні системи.
3
Увімкніть Wi-Fi адаптер. У ноутбуках, найчастіше за все, існують спеціальний набір клавіш для управління цим пристроєм. При роботі зі стаціонарним комп'ютером використовуйте меню «Диспетчер пристроїв» для перевірки активності Wi-Fi модуля.
4
Перейдіть в меню доступних мережевих з'єднань. У системах Windows його іконка знаходиться в правому нижньому куті робочого столу. Клікніть по назві підходящої мережі і натисніть кнопку «Підключення». Заповніть запропоноване поле після появи меню введення пароля.
5
Іноді виникає необхідність ручного налаштування параметрів мережі. Це актуально при підключенні до точок доступу зі специфічними параметрами. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Натисніть кнопку «Управління бездротовими мережами».
6
Виберіть пункт «Додати». Використовуйте параметр «Створити профіль мережі». Після запуску діалогового меню поміняйте налаштування підключення до точки доступу Wi-Fi. Найчастіше дана технологія використовується для з'єднання з прихованою мережею .
7
Поставте галочки біля пунктів «Підключитися, навіть якщо не ведеться широкомовна передача». Натисніть кнопку «Далі». Виберіть пункт «Підключення», щоб встановити з'єднання з точкою доступу.
8
Переконайтеся в доступності зовнішніх і локальних ресурсів після здійснення конекту до обладнання.