Як замінити лампочки в ВАЗ 2112. заміна ближніх фар ваз 2112.

На сьогоднішній день автомобіль ВАЗ 2112 користується величезною популярністю у автолюбителів завдяки своїй невисокій ціні, а також досить сучасному дизайну. Як і будь-яка інша машина, «двенашка» вимагає своєчасної заміни лампочок ближнього і дальнього світла, а також лампочок передніх поворотников. Ця процедура проста, тому доцільніше провести її самостійно, щоб заощадити на обслуговуванні.
Вам знадобиться
  • - бавовняні рукавички;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Увімкніть нейтральну передачу і зафіксуйте автомобіль за допомогою стоянкового гальма. Вимикайте запалювання та виймайте ключі із замка. Відкрийте капот і від'єднайте клему «мінус» від роз'єму акумуляторної батареї, щоб запобігти коротке замикання. Виробляти заміну найкраще в гаражі. Якщо його немає, то підійде будь-яке місце під навісом.
2
Придбайте комплект нових світлових елементів. Використовуйте лампочки тільки тієї фірми, яка рекомендована заводом-виробником. Установка світлових елементів від стороннього виробника вкрай не рекомендується, так як в цьому випадку ви ризикуєте технічною справністю вашої машини.
3
Знайдіть чорну заглушку з гуми, яка відкриває доступ до лампи дальнього світла. Акуратно від'єднайте її і вийміть з гнізда.
4
Плавно потягніть за колодку проводів, прикріплену до лампи, і від'єднайте її.
5
Відшукайте фіксатор, що тримається на пружинках. Акуратно витягніть його з пазів. Вийміть лампу з роз'єму. Уважно огляньте її. Якщо лампочка вибухнула, необхідно ретельно видалити всі осколки з гнізда.
6
Встановіть нову лампочку в зворотному порядку. За такою ж схемою замініть лампочку дальнього світла на другий фарі.
7
Проведіть заміну лампочок ближнього світла в обох фарах. Дійте по точно таким же принципом. Відмінність полягатиме в отворі, через яке проводиться заміна ламп - воно знаходиться поруч з отвором для заміни ламп дальнього світла.
8
Відкрутіть чотири шурупа, що тримають кожух, щоб замінити лампочку переднього поворотника. Від'єднайте сам кожух. Візьміться за патрон лампочки і плавно поверніть його проти годинникової стрілки до упору. Після цього патрон з лампочкою можна вийняти.
9
Викриття лампочку з патрона проти годинникової стрілки. Вставте на її місце новий світловий елемент і встановіть патрон в зворотному порядку. Після цього підключіть клему акумулятора і перевірте працездатність нових ламп.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PNuaq6ImmX8
Корисна порада
Ні в якому разі не торкайтеся нових лампочок незахищеними руками! Через залишені жирових слідів лампочка може розірватися при включенні. Якщо ви все ж по необережності взяли лампочку голими руками, то ретельно протріть її спиртом або одеколоном безпосередньо перед установкою. Також може підійти кілька крапель антифризу.