Як відкрити заклинив капот.

У кожного автомобіля капот зроблений відкривається елементом, щоб була можливість в будь-який час перевіряти рівень масла в двигуні, а також доливати при необхідності всі потрібні рідини. На жаль, капот може заклинити в самий невідповідний момент. Тому кожен водій повинен знати декілька способів екстрено відкрити його.
Вам знадобиться
  • - бавовняні рукавички;
  • - набір викруток;
  • - плоскогубці;
  • - килимок;
  • - ліхтарик;
  • - помічник.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль так, щоб був доступ до під капот ному простору із боку переднього бампера. Для цього потрібно загнати авто на естакаду, підняти його на електричному підйомнику в сервісі або заїхати на яму.
2
Спробуйте руками натиснути на те місце капот а, під яким розташований замок. Найчастіше причиною поломки стає пружина замка. Попросіть вашого помічника сісти за кермо і потягнути важіль відкривання капот а на себе до упору. Одночасно натискайте на краю капот а. Від натискань пружина може випростатися і вискочити з клина, звільнивши засувку.
3
Постарайтеся з'ясувати, що саме заважає вільному відкриттю капот а. На більшості моделей замок знаходиться по центру, а з боків розташовані язички. Потягніть акуратно за кожну сторону капот а, щоб знайти ту сторону, у якої заклинив механізм відкривання.
4
Залезьте під автомобіль. Спробуйте знайти замок капот а і відкрити його зсередини. Для цього потрібно використовувати або довгу дерев'яну палицю, або викрутку з довгим лезом. Вам потрібно дістатися до язичка замка і максимально відігнути його. Робити таку процедуру краще всього разом з напарником, щоб він міг відразу ж відкрити звільнився капот , інакше замок під вагою металу може назад закритися.
5
Огляньте уважно решітку радіатора. Відкрутіть що тримають її болти. Якщо до них немає доступу зовні, то акуратно виламайте решітку. Після цього просуньте руку в отвір, нащупайте замок капот а і відкрийте його вручну. Якщо цього зробити не виходить, то відкрутите болти, що тримають замок, і зніміть його. Всі процедури з відкриття заклинило капот а варто робити тільки при заглушеному двигуні автомобіля!
6
заклинило капот може стати результатом обриву троса приводу. В цьому випадку краще всього постаратися знайти місце обриву. При цьому в більшості випадків доведеться розбирати частину торпеди автомобіля в тому місці, де розташований важіль відкривання капот а. Обірваний трос приводу замка ремонту не підлягає, слід замінити його на новий.