Як збільшити кількість бенкетів.

Питання про збільшення кількості бенкетів актуальний в двох випадках. По-перше, якщо ви створюєте роздачу і бажаєте, щоб ваш файл отримало якомога більше відвідувачів трекера. По-друге, якщо ви самі завантажуєте торрент, і вам потрібна висока швидкість. Адже чим більше бенкетів , тим більше фрагментів файлу дублюється в мережі, і тим стабільніше скачування.
Інструкція
1
Як можна докладніше опишіть файл, забезпечите його красивим скріншотом, щоб залучити користувачів до вашого торренту. Навіть якщо файл дуже потрібний і рідкісний, люди найчастіше не скачують його, якщо опис невиразно, а скріншот низької якості або відсутній. Втім, перегинати палицю теж не варто, текст опису не повинен нагадувати спамова «листи щастя».
2
Постарайтеся розрекламувати свою роздачу, дайте посилання на торрент на тематичних форумах, розкажіть про нього в соціальних мережах, таких, як «В контакті», «Однокласники», «Мій світ», «Твіттер». Не виключено, що ваші однодумці і друзі будуть раді цій роздачі, стануть новими бенкетами і згодом сидами.
3
Повідомте про торрент приятелям, які, можливо, зацікавилися б файлом. У цьому вам допоможуть ICQ, Агент, електронна пошта, навіть розсилка смс і телефонні дзвінки. Чим більше людей дізнається про фото, тим частіше його будуть викачувати, і тим вищою буде швидкість скачування у кожного конкретного користувача.
4
Якщо ви самі зацікавилися якимось торрентом, попросіть людей на трекері довше побути на роздачі. Адже нових бенкетів привертає велику кількість сидов. Це твердження справедливо і за умови, що файл був «залитий» вами. Просити сидов роздавати файл подовше можна ще в процесі складанні опису до торренту.
5
Якщо ви не створювали роздачу, а лише скачували торрент, не поспішайте видаляти її зі свого клієнта після закінчення роботи. Тим самим ви підвищите свій рейтинг в мережі. І, крім цього, дасте можливість скачати файл більшому числу людей. Виняток становить ситуація, коли ви користуєтеся мобільним інтернетом з обмеженим трафіком. У цьому випадку таку розкіш ви не зможете собі дозволити.
Корисна порада
Якщо роздача нова, то часом досить просто почекати, і бенкети самі з'являться, адже цей процес не миттєвий. Перевірте роботу вашого клієнта і конфігурацію мережі. Можливо, через їх неправильних налаштувань швидкість скачування дуже низька або відсутня.