Як прибрати нижню панель.

Кабіна водія - це справжній пульт керування автотранспортним засобом. Однак для більшої зручності як розробники, так і автовласники час від часу вносять якісь зміни в конструкцію панелі. Щоб грамотно розмістити контрольні прилади, потрібно знати, як зняти нижню панель .
Вам знадобиться
  • - набір інструментів.
Інструкція
1
Щоб зняти нижню частину центральної панелі приладів, вимкніть запалювання автомобіля, після чого від'єднайте від акумуляторної батареї провід «маси». Слідом за цим демонтуйте автомагнітолу і попільничку.
2
Видаліть модулі подушок безпеки, розташовані з боку водія і поруч сидячого пасажира. Потім виверніть гвинти, що фіксують центральну частину облицювання панелі, яка знаходиться під автомагнітолою. Після цього зніміть облицювальну частину панелі приладів, акуратно знявши її з пружинних замків, які знаходяться над центральними соплами автомобільної вентиляційної системи.
3
Слідом за цим демонтуйте вимикачі, а потім роз'єднаєте штекерні колодки. Після цього виверніть гвинти, що фіксують панелі управління опалювальної та вентиляційної систем.
4
Подальші дії: посуньте чохол важеля, що перемикає передачі, і зніміть кожух чохла важеля. Потім перейдіть до фіксаторів: звільніть ці два елементи. Після цього зніміть гумову обробку кишень.
5
Акуратно зніміть центральну нижню частину панелі приладів. Слідом за цим посуньте передні сидіння до упору і видаліть кріплення, що фіксують задню частину центральної консолі. Після цього встановіть сидіння в початкове положення і демонтуйте кріплення передньої частини центральної консолі.
6
Від'єднайте роз'єми звукового сигналу, після демонтуйте рульове колесо. Пам'ятайте, що під час демонтажу керма передні колеса повинні встановлені бути в положенні, яке відповідає прямолінійного руху автотранспортного засобу.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не приступайте до демонтажу нижній панелі при включеному запаленні, оскільки це небезпечно для життя.
Корисна порада
Установка панелі приладів проводиться в зворотній послідовності.
Коли у користувача операційної системи Windows XP з'являється проблема відображення панелі завдань, зокрема меню "Пуск", то в хід йдуть всі засоби. Тому як збій в системі завжди дає про себе знати, а виявляється ця проблема, як завжди, в самий невідповідний час.
Вам знадобиться
  • Керування налаштуваннями меню "Пуск" і системного реєстру, також знадобиться програмне забезпечення nircmd.
Інструкція
1
Сховати або прибрати меню "Пуск" можна кількома способами. Кожен спосіб універсальний. Виконання цих дій може зайняти у вас пару кілька хвилин. Найпростіший спосіб зміни функції відображення меню "Пуск" таїться в налаштуваннях панелі завдань. Для цього необхідно перейти в налаштування меню "Пуск": правою кнопкою миші натисніть на меню "Пуск" - виберіть "Властивості". Перед вами відкриється вікно "Властивості панелі завдань і меню Пуск". У розділі "Оформлення панелі завдань" поставте галочку напроти пункту "Автоматично приховувати панель завдань", натисніть "ОК". Як тільки ви закриєте вікно налаштування меню "Пуск", панель завдань автоматично сховається, сховається внизу екрану. Щоб переглянути панель завдань, пересуньте курсор до низу екрану - панель задач з'явиться на екрані автоматично.
2
Попередній спосіб дозволяє приховати на деякий час панель задач. Для повного приховування панелі завдань можна скористатися спеціалізованою програмою nircmd. Програма не вимагає установки, має малу вагу файлу, що дозволяє не завантажувати оперативну пам'ять комп'ютера. Спочатку запускається програма, потім запускається командний рядок. В командний рядок вводиться необхідна команда, після введення команди ви зможете спостерігати необхідні ізмененія.Запустіте файл "nircmd.exe", що знаходиться в архіві програми. Перед вами відкриється діалогове вікно з двома кнопками. На переадресацію, поки не зробите введення команди. Потім запускаємо командний рядок: меню "Пуск" - "Виконати" - "cmd.exe". Введіть команду «nircmd win hide class" Shell_TrayWnd "» - натисніть Enter. Ви побачите, що панель задач повністю пропала з екрану. Після цього натисніть ОК у вікні програми nircmd. Для повернення панелі завдань запустіть nircmd - запустіть командний рядок - введіть команду «nircmd win show class" Shell_TrayWnd "» - Enter.