Як зробити підсилювач на колонки. Як зробити автоуселітель без мікросхеми.

Якщо у акустичної системи відсутній вбудований підсилювач , його необхідно розташувати зовні. Цей підсилювач може бути і саморобним, виконаним на основі спеціалізованих мікросхем.
Інструкція
1
Недоліком двотактного підсилювача є наявність великого конденсатора між виходом і динамічної головкою. Цей недолік усунуто в мостовому підсилювачі, що складається з двох однакових двотактних, що працюють в протифазі. Динамік підключається між їх виходами. Для спорудження такого підсилювача придбайте мікросхему типу TDA2822. Першими припаяйте її висновки харчування: другий - до плюсової шині, а четвертий і шостий - до загального проводу. Між плюсовій шиною і загальним проводом встановіть, дотримуючись полярності, електролітичний конденсатор ємністю в 1000 мкФ, розрахований на напругу не менше 16 В. Паралельно йому підключіть керамічний або паперовий будь-якої ємності.
2
Зберіть вхідний ланцюг підсилювача. Для цього візьміть змінний резистор з характеристикою типу B, що має опір близько 100 кіло. Покладіть його висновками до себе, рукояткою вгору. Лівий висновок з'єднайте з загальним проводом, середній - з центральним контактом вхідного гнізда, а з правого зніміть сигнал для подачі на підсилювач через конденсатор ємністю в 10 мкФ, розрахований на напругу не менше 10 В (мінусовій обкладанням до регулятора ). Плюсову обкладку цього конденсатора з'єднайте з сьомим висновком мікросхеми, а корпус вхідного гнізда - із загальним проводом підсилювача. Також між сьомим висновком мікросхеми і загальним проводом дозволите резистор на 10 кіло.
3
Зберіть коригувальну ланцюжок. Для цього між восьмим і п'ятим висновками помістіть конденсатор на 10 микрофарад, 10 В (плюсом до висновку 8), а між п'ятим і загальним проводом - на 10 нанофарадах (він є неполярних).
4
Динамік опором в 8 Ом приєднаєте між першим і третім висновками мікросхеми. З'єднувати його ні з однією з сторін із загальним проводом, інакше підсилювач перегорить. Між кожним з його висновком і загальним проводом помістіть по послідовної ланцюжку, що складається з резистора на 4,7 Ом і конденсатора на 100 нанофарадах.
5
Перевірте підсилювач в роботі. Встановіть регулятор гучності в мінімальне положення, подайте на вхід сигнал, а на шину живлення, дотримуючись полярності - напруга в 5 В від джерела, розрахованого на струм порядка 2 А, через запобіжник, розрахований на той же струм. Плавно обертаючи регулятор за годинниковою стрілкою, добийтеся бажаної гучності звучання. Щоб перетворити підсилювач в стереофонічний, зберіть другий канал і живити його від того ж джерела.
Зверніть увагу
Все перпайкі і перемикання здійснюйте при знеструмленому устаткуванні.