Як знайти рядок у тексті.

Іноді користувачеві потрібно знайти певну рядок або слово в документі. Було б украй незручно перечитувати для цього весь текст, тому багато програми оснащені інструментом для пошуку.
Інструкція
1
В додатку Microsoft Office Word пошук конкретної рядки можна зробити декількома способами: за її порядковому номеру (якщо ви його знаєте) або по вмісту, тобто словами, які повинні міститися в рядку.
2
Щоб здійснити пошук рядка по її порядковому номеру, у вас має бути коректно налаштоване відображення рядка стану. Вона знаходиться в нижній частині вікна програми відразу під робочою областю документа.
3
Клацніть по рядку стану правою кнопкою миші. В контекстному меню відзначте маркером пункт «Номер рядка». Тепер ви зможете побачити в лівому нижньому куті кількість рядків, що містяться в документі, і отримати відомості про те, на який за рахунком рядку встановлений курсор в поточний момент.
4
Для того щоб задати параметри пошуку, клікніть лівою кнопкою миші по кнопці-посиланню «Рядок: [номер того рядка, де стоїть курсор]» на рядку стану. Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Перейти» відзначте лівої кнопкою миші пункт «Рядок», у відповідному полі введіть номер потрібної вам рядка і натисніть клавішу Enter або кнопку «Далі». Курсор буде переміщений в тексті в початок зазначеної вами рядка.
5
Дане діалогове вікно не заважає редагувати текст, тому його можна не закривати доти, поки ви не знайдете всі потрібні вам рядка. Щоб перейти від поточного становища на задану кількість рядків вгору або вниз, використовуйте знаки «+» і «-» перед порядковим номером шуканої рядка.
6
В додатку Word і практично у всіх інших програмах для пошуку рядка по її вмісту (заданому слову або словосполученню) інструмент пошуку викликається поєднанням клавіш Ctrl і F. Також він доступний в меню «Правка» через команду «Знайти», а в деяких програмах винесено на панель інструментів. В MS Word - вкладка «Главная», блок «Редагування», кнопка «Знайти».
7
Користуватися цим інструментом слід так само, як і у випадку пошуку рядка по її номеру. Введіть в призначене для пошуку поле потрібне вам слово і натисніть на кнопку «Далі», «Знайти» або клавішу Enter на клавіатурі.
Іноді стає досить важко згадати виконавця або назву пісні , яка крутиться «в голові». Якщо всі спроби згадати автора твори близькі до нуля, рекомендується скористатися інтернетом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Перш за все вам знадобиться запустити будь-який веб-браузер з можливістю переходу на адресу пошукових систем. Рекомендується використовувати найпопулярніші пошуковики, наприклад, Яндекс або Google. Опинившись на головній сторінці одного з перерахованого вище сервісу переведіть фокус курсора на порожній рядок (поле для вводу). Введіть рядки з пісні, які ви пам'ятаєте. Бажано набирати слова з пісень, які йдуть один за одним - знайти автора пісні буде набагато простіше.
2
Якщо пісня рідкісна і в інтернеті вона часто вже не цитується, кількість результатів пошуку буде значно менше, тому шуканий варіант знайдеться набагато швидше. В деяких випадках назва пісні і деяких слів може збігатися з композиціями різних виконавців.
3
Як приклад можна ввести в пошукову рядок слово «Пісня Ніч». Уявіть, що ви шукаєте автора саме цієї пісні. Будь-яка пошукова система видасть вам декілька десятків варіантів: «Ніч», «Темна ніч», «День і ніч» і т.д. Якщо після назви пісні ввести рядок з пісні, ви отримаєте значно менше варіантів. Відкривайте кожне посилання в новій вкладці (правою кнопкою миші на засланні, виберіть відповідний пункт) і переглядайте результати.
4
Щоб швидко отримувати результати пошуку, рекомендується натискати поруч зі сніпет поточної позиції посилання «Збережена копія» або «Копія». У пошуковій системі Google необхідно навести курсор на подвійну стрілку вправо і вибрати однойменний пункт у верхній частині сторінки.
5
Потім, щоб переконатися в точності знайденого відповіді, рекомендується прослухати дану композицію. Запам'ятайте або скопіюйте автора пісні і назва композиції, вставте знову в пошуковику і допишіть фразу «слухати онлайн». Тепер ви можете прослухати музичний трек і бути впевненим, що це саме той автор.
6
При наявності аккаунта на сайті «Вконтакте» можна здійснити більш швидке прослуховування шуканих композицій. Для цього в лівій колонці виберіть пункт «Аудіозаписи» і в пошуковому рядку введіть автора і назву композиції, результати пошуку завантажаться автоматично.