Як намалювати щит.

Середньовіччя залишається однією з улюблених тем у творчих особистостей. Деякі символічні елементи того часу - наприклад, щит , досі активно використовуються для створення логотипів.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до малювання щит а, буде корисно ознайомитися з історією його походження і деякими особливостями конструкції. Щит може бути самої різної форми: круглим, овальним, прямокутним, каплевидним і т.д. Найбільш пізнаваною і характерною вважається варязька або французька форма щит а. На таких найзручніше розміщувати різну графічну і текстову інформацію.
2
Щит - симетрична фігура, тому для того, щоб якісно його зобразити, доведеться потренуватися. Відпрацюйте промальовування спочатку одного боку щит а. Намагайтеся робити це, не відриваючи олівця від паперу, однією лінією. Після цього приступайте до малювання іншого боку. Коли і вона почне виходити з першої спроби, можна переходити до зображення всієї фігури. Для більшої зручності починайте малювати з верхньої горизонтальної лінії. Від неї вниз проведіть вже відпрацьованими рухами лінії, що зображують бічні сторони щит а.
3
Особливої уваги і терпіння потребують промальовування нижньої точки щит а, де сходяться бічні сторони. Ця частина може бути закругленою або загостреною. Ваше завдання - точно з'єднати обидві бічні лини, уникнувши їх перекосу. Щоб домогтися такого результату, є один секрет: проводячи лінію, направляйте погляд туди, куди вона повинна прийти - в цьому випадку рука автоматично створить ідеальну траєкторію.
4
Після того як ви освоїте малювання щит ов простих форм, можна переходити до зображення більш складних. Зображення симетричних фігур строгих форм відмінно розвиває окомір і покращує координацію роботи правої півкулі і рук. Готові малюнки щит ов можна використовувати в якості логотипу або екслібриса.
Корисна порада
Вчіться малювати щити різних форм - це не тільки розвине художній навик, але і розширить історичний кругозір.