Як зняти апартаменти в Чорногорії. Як зняти апартаменти в Чорногорії.

Відпочивати за кордоном люблять багато російські туристи. І не завжди вони воліють їхати в іншу державу за путівкою турагентства. Все частіше туристи вирушають закордон «дикунами». У цьому випадку на їхні плечі лягає і покупка квитків, і пошук житла. Одним з найпоширеніших туристичних маршрутів сьогодні є Чорногорія. Тому найчастіше мандрівники задаються питанням, як можна зняти апартаменти у містах саме цієї країни.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб знайти квартиру в оренду в Чорногорії - це переглядати оголошення в інтернеті. Величезна кількість сайтів - як російських, так і іноземних - рясніють стрічками оголошень про здачу житла в найм на той чи інший період. Для того щоб знайти собі відповідні апартаменти , досить просто набити в пошуковому рядку основних сайтів (Yandex.ru, Rambler.ru, Google.ru) свій запит. У відповідь на це система видасть вам список сайтів, на яких ви можете отримати всю необхідну вам інформацію.
2
Після того як ви знайдете і виберете відповідні варіанти, зв'яжіться із співробітниками компанії, яка пропонує свої послуги в сфері нерухомості. Зробити це можна різними способами - через електронну пошту, Скайп, звичайний телефон і т.д. Контакти фахівців зазвичай знаходяться на тому ж сайті, де і база пропозицій, в розділі «контакти» або «зворотний зв'язок».
3
Розмова з фахівцями допоможе вам більш чітко уявити, яку саме квартиру найкраще вибрати. Крім цього ви зможете обговорити, на який саме період вам найкраще брати квитки на літак. Як тільки проїзний документ буде у вас на руках, ви можете внести передоплату за житло. Мінімальний розмір її - 10%. Але, буває, що в турагентствах просять і всі 100% оплати. Також слід враховувати і той факт, що в «не сезон» господарі апартаментів можуть і зовсім не попросити передоплати.
4
Можете також оплатити і трансфер з аеропорту до будинку. Це допоможе вам швидше дістатися до місця призначення, не ламаючи голову над питанням: «Як дістатися?»
5
Далі схема проста. У призначений час ви вилітаєте в Чорногорію. У разі сплаченого трансферу вас зустрінуть прямо в аеропорту і відвезуть до місця проживання. Тут же ви побачитеся з господарями і віддасте гроші, що залишилися.
6
У деяких випадках туристи не хочуть вдаватися до послуг посередників, тому намагаються знайти апартаменти в Чорногорії самостійно. Для цього, як правило, розміщується оголошення в інтернеті на спеціалізованих сайтах - зазвичай на тих, де мандрівники спілкуються між собою на різних форумах. Побачивши ваше оголошення, ті туристи, у яких вже є знайомі господарі апартаментів в Чорногорії, обов'язково підкажуть вам, до кого можна звернутися безпосередньо.
Корисна порада
Приготуйтеся до того, що вартість оренди в Чорногорії не така вже й маленька. В середньому може доходити до 1000 євро за тиждень. Звичайно ж, якщо виключити посередників і зняти квартиру безпосередньо, буде трохи дешевше.