Як відновити excel-документ. відновити документ excel.

У випадку видалення важливих документів важливо якомога швидше приступити до їх відновлення. Дана процедура, як правило, здійснюється за допомогою певних програм. Їх основне призначення - знайти вилучені файли і відновити їх цілісність.
Вам знадобиться
  • Easy Recovery.
Інструкція
1
Для відновлення документів , створених з використанням програми з комплекту Microsoft Office, рекомендують використовувати утиліту Easy Recovery. Скачайте файли зазначеної програми і плагін-руссификатор.
2
Відкрийте папку завантажень і запустіть файл-інсталятор. Дочекайтеся завершення установки описуваної програми. Запустіть русифікатор і почекайте, поки плагін оновить файли утиліти Easy Recovery.
3
Відкрийте ярлик програми. У лівій колонці знайдіть вкладку «Відновлення файлів» і клацніть по ній лівою кнопкою миші. Після запуску нового меню виберіть параметр «Відновлення пошкоджених таблиць Microsoft Excel».
4
Натисніть кнопку «Огляд файлів». Використовуючи меню запущеного провідника, знайдіть файл, цілісність якого необхідно відновити. Аналогічним чином додайте нові файли. Це позбавить вас від обробки кожної таблиці окремо.
5
Натисніть кнопку «Далі». Почекайте деякий час, поки програма проаналізує зміни, внесені в таблицю. Після завершення роботи утиліти натисніть кнопку Ok. Вивчіть меню «Звіт відновлення».
6
Знайдіть поле «Відновлений файл» і подивіться, в яку папку збереглися кінцеві таблиці. Відкрийте вказаний каталог і перевірте якість відновлення документів .
7
Описаний метод передбачає обробку існуючих на жорсткому диску таблиць. Якщо ви випадково видалили документ Microsoft Office, спочатку скористайтеся функцією «Відновлення даних» програми Easy Recovery.
8
Задайте параметри сканування, вказавши тип документів , розділ диска, де вони були розташовані до видалення. Якщо ви пам'ятаєте точно назву таблиці - введіть його в поле «Фільтр». Після відновлення видалених файлів приступите до реставрації цілісності документів , як це описано в попередніх кроках.