Як відгадати число.

В будь-якій лотереї успіх виграшу визначається котримсь з елементів теорії ймовірності. Фактор випадковості - це один з них. Результати тиражів повністю залежать від дії лототрону, який інколи може видати такі неймовірні комбінації, продумати які неможливо. І все-таки в грі за системою є свої переваги перед безсистемної.
Інструкція
1
Лототрон може викинути як кілька програм поспіль номерів, так і розкидані по всьому полю. І для того, щоб у лотереї «6 із 45» вгадати 6 номерів, а також 5 в «5 з 36», необхідно купити неймовірне число лотерейних квитків і заповнити в них, відповідно, для першої 8145060 та 376992 комбінації для другої, а це не під силу здійснити не тільки одній людині, а й цілої команді. Ось тому гра по системі може дати можливість в розумних межах охопити певне число комбінацій.
2
Система допомагає наблизити можливість виграшу, адже чим більше номерів охоплено нею, тим імовірніше шанс перемоги. А також вона може дозволити отримати більшу суму виграшу з усіх, що беруть участь в грі виграшних комбінацій. Подивіться, як це працює на прикладі для лотереї «6 із 45» у системі «7 номерів - 7 комбінацій». Номери в ній розташовані в семи варіантах таким чином, що не повторюється жоден з них, це ви можете розглянути на малюнку.
3
Оберіть з 45 номерів лотереї 7 будь-яких вподобаних. Наприклад, візьміть 4, 11, 21, 33, 37, 40 і 45 або скористайтеся генератором випадкових чисел. Тепер підставте свої їх на місця номерів системи, де перший в ній - це ваша четвірка, другий одинадцять і так далі. Розгляньте на малюнку, що вийшло. Перевірте. Будь-які шість номерів з тих, що ви вибрали, обов'язково є серед комбінацій системи.
4
Власне перевага системної гри також полягає і в тому, що по ній при вгадуванні шести номерів можливий виграш не тільки їх, але і також 6 виграшів по п'ять чисел. З цього випливає, що виграє не один квиток, а відразу декілька. Система «7 номерів - 7 комбінацій» є повною, бо містить всі можливі варіації з вибраними номерами, отже забезпечує найвищу результативність. Особливість і перевага повних систем перед неповними в тому, що виграші в них обчислюються за відповідними формулами і в кожній групі точно визначені.
Корисна порада
Будьте розумні і не загравайтеся. Пам'ятайте, що ніхто не може дати вам 100% гарантії виграшу.