Як обробити стіни. Як приклеювати плитку на стелю.

Як правило, обробка стін і стель - заключний етап ремонту будь-якої складності. Щоб не помилитися при виборі матеріалу, необхідно зважити всі плюси і мінуси. Також варто враховувати вид і особливості того або іншого приміщення.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно обробити стіни у ванній кімнаті, віддайте перевагу керамічній плитці. Це найбільш підходящий матеріал для приміщення з високою вологістю. На кухні і в житлових кімнатах обробку стін ви можете зробити пластиковими панелями або шпалерами.
2
Розгляньте різні матеріали для оздоблення стін, зваживши всі позитивні і негативні якості. Якщо ви вирішите використовувати гіпсокартон, пам'ятайте, це досить трудомісткий процес. При цьому він забезпечує хорошу звукоізоляцію і гладкість поверхні. Зверніть увагу: при обробці стін гіпсокартоном, розмір приміщення візуально зменшується. Після закінчення робіт ви без попередньої підготовки можете наносити фарбу або наклеювати шпалери. В результаті ви отримаєте ідеально рівні і гладкі стіни .
3
Для обробки стін на кухні відмінно підійдуть різні панелі: МДФ або з пластику. Вони прості у використанні і не займуть у вас багато часу на складання. Панелі МДФ чудово виглядають на стінах, екологічні і легко монтуються. Пластикові не вимагають особливого догляду і стійкі до вологи. Крім цього будь-яке забруднення з поверхні відмінно відмивається мильною водою.
4
Не менш популярна на сьогоднішній день обробка стін декоративною штукатуркою. Вона стане прекрасною заміною натуральним дорогим матеріалам. З її допомогою ви можете зімітувати на стінах структуру дерева, тисненою паперу або будь-якого облицювального каменю. Нерідко застосовують обробку з використанням венеціанської штукатурки. Довговічна і красива, вона чудово виглядає на стінах.
5
Найбільш екологічно чистою обробкою стін буде дерево. Для цього використовуйте вагонку або брус. Пам'ятайте: наповнити будинок природними ароматами вам допоможуть хвойні породи дерева. Найпопулярнішим матеріалом на сьогоднішній день залишається суха і міцна фінська сосна. Вдалого вибору!