Як не ображати близьких.

На близьких людях часто зриваються за поганий настрій або невдачі. А адже при цьому вони найменше захищені від таких нападок і дуже часто ні в чому не винні. Як же вберегти їх від самих себе, постаратися не засмучувати і не кривдити?
Інструкція
1
Тримайте негативні емоції при собі. Повернувшись додому після важкого і напруженого трудового дня, залиште всі погані думки за дверима. Це не означає, що ви не можете поділитися з близькими своїми проблемами або попросити ради. Просто не зривається на них через образу на роботі, навчанні, сварки або виниклі конфлікти. Виявивши, що в квартирі не прибрано, зробіть зауваження тільки за це, а не кричіть і не згадуйте всі минулі справи, щоб виплеснути накопичилися негативні емоції. Це може дуже сильно образити.
2
Дбайте про близьких вам людях і допомагайте їм. Можливо, крім вас їм просто не до кого звернутися. При цьому не забувайте проявляти ініціативу, адже іноді рідні просто соромляться попросити про щось, боячись почути у відповідь відмову або образливу фразу про те, що у вас і так багато справ.
3
Приділяйте їм час. Телефонуйте своїм близьким якомога частіше, а ще краще - зустрічайтеся і спілкуйтеся. Часом все, що потрібно - це запитати про справи і здоров'я, поговорити по душах або розповісти щось повсякденне про себе.
4
Поважайте рідних і близьких . Пам'ятайте, що кожен має право на свою думку і особистий час. Не сваріться з цього приводу і не карайте їх за прийняті ними рішення. Особливо це стосується дітей, які іноді не хочуть наслідувати ваш раді, наприклад, у виборі майбутньої професії, супутника життя або навіть звичайних гуртків. У такій ситуації краще, що можна зробити - дати добру пораду.
5
Прислухайтеся до думки близьких . Незважаючи на те що ви давно вважаєте себе самостійним і всезнаючим про життя, хороший рада ще нікому не зашкодив. Тим більше батьківський. Навіть якщо ви йому не зробите за, звернути на нього увагу все ж варто. Можливо, це дозволить поглянути на якусь ситуацію з іншого боку. Пам'ятайте, що близькі дають вам поради не тому, що вважають вас дурними і бездарними, а через те, що люблять і переживають за вас в будь-якій ситуації.