Як потрібно крутити обруч, щоб схуднути.

Обруч , або хулахуп, може стати відмінним помічником у боротьбі з вагою і зайвими сантиметрами на талії. Ефективність його впливу в рази зростає, якщо застосовувати даний тренажер в комплексі зі здоровим харчуванням і фітнесом.
Інструкція
1
Обруч найбільш корисний для талії, він не тільки добре масажує внутрішні органи, але і він прибирає живіт, жирові відкладення на боках і спині. Найбільш популярні обручі - звичайні пластмасові. Для досягнення значного ефекту варто віддати перевагу хулахуп утяжеленним - так процес спалювання калорій при регулярних тренуваннях піде швидше. Причому подібні силові обручі можна ще утяжелять, засипавши пісок в порожні сегменти. Існують ще масажні хулахупи з рельєфними виступами і кульками. Оптимальний варіант для схуднення - два в одному, суміщений обруч.
2
Обруч дуже простий у використанні. Для занять з ним не потрібна спеціальна фізична підготовка. Під час вправ поліпшується циркуляція лімфи, це і призводить до зменшення обсягу жиру в організмі. Крім того, крутячи обруч, особливо обважений, ви спалюєте калорії і зміцнюєте м'язи тіла.
3
Починайте займатися з легким обручем. Новачкам вистачить і 5 хвилин в день, поступово збільшуйте час безперервного крутіння до 30 хвилин. І тільки після того як хулахуп увійде в звичку, переходите до обважнювачі. Не забувайте і про загальну розминку тіла, робіть вправи для рук і ніг.
4
Заняття з хулахуп слід проводити щодня і не раніше, ніж через 2-3 години після прийому їжі. Інакше ви ризикуєте отримати заворот кишок.
5
Якщо ви почали займатися з масажним обручем, будьте готові, що після перших тренувань на талії можуть утворитися синці, так як на внутрішній стороні масажного хулахуп знаходяться рельєфні виступи. Це нормальна реакція організму. Щоб уникнути синців, надіньте широкий спортивний пояс або товстий светр.
6
Якщо ви стурбовані станом внутрішніх органів організму, у вас є проблеми зі здоров'ям або хронічні захворювання, щоб уникнути наслідків краще перед тренуваннями проконсультуватися з лікарем терапевтом. Особливо сильний шкоди може бути завдано утяжеленним обручем.
Зверніть увагу
Як крутити обруч для схуднення? Очевидно, дія обруча полягає в масажному ефекті, створені під час обертання при його зіткненні з м'язами живота. Вони пристосовані для зміцнення м'язів і дозволяють схуднути набагато швидше за рахунок необхідності роботи з додатковою вагою, що дозволяє позбавлятися від більшої кількості калорій.
Корисна порада
Як крутити обруч на талії і стегнах. Для схуднення важливо знати кілька основних правил. По-перше, чим вже розташовані ваші ноги, тим складніше вам буде утримувати рівновагу. Це значить, щоби тим більше м'язів буде задіяно під час вправ з обручем, особливо м'язів-стабілізаторів, які Відео з правильним кручением обруча і дуже важливими порадами нижче. На закінчення розгляду питання про те, як правильно крутити обруч щоб схуднути, відзначу, що жінкам не варто робити це під час критичних днів.