Як зав'язати мотузку. Як зав'язати мотузку на вісільніцу.

Напевно, кожен з нас коли-небудь чув про таке словосполучення як «морський вузол». Однак мало хто знає, що морський вузол - це не стільки вузол, скільки ціла система вузлів. Адже морських вузлів існує декілька десятків. Крім того, хочеться відзначити, що морські вузли застосовують не тільки на морі, але також і на суші. Розповімо, як можна зав'язати мотузку одним з чотирьох морських вузлів.
Інструкція
1
Вісімка - класичний вузол, який є основою дл декількох більш складних вузлів. Цей вузол не псуватиме трос або мотузку навіть при сильному натягу. Він також не псує мотузку і легко розв'язується. Обнесіть ходовий кінець мотузки навколо корінного, після чого пропустіть його в вийшла петлю, завівши його перед цим за себе ж. Двома такими вузлами можна надійно прив'язати мотузку до дитячих санок. Вісімкою можна без праці кріпити струни до кілків багатьох музичних інструментів. Він ще багато де може придатися.
2
Плоский вузол здавна славиться моряками багатьох національностей, як один з найбільш надійних вузлів. Їм також дуже зручно зв'язувати два троса або мотузки між собою. Зав'язується цей вузол просто. Спочатку складіть один кінець мотузки петлею, зверху паралельно одній із сторін петлі покладіть ходовий кінець мотузки. Заведіть його під один хвостик петлі, обігніть другий хвостик зверху, потім протягніть під петлею. Тепер накладіть ходовий кінець на другий і виведіть його під петлею. Розв'язати такий вузол можна буквально одним рухом руки.
3
Рибальський вузол настільки ж простий, наскільки й плоский. Потрібно лише обв'язати ходовий кінець кожної сполучної мотузки навколо корінного кінці, зрушити разом і затягнути вузли. Вийде нерознімне і важко розв'язує з'єднання. Назва самого вузла чітко визначає сферу його використання.
4
І останній з розглянутих нами вузлів на мотузці - це фламандська петля. Вона зав'язується на складеної вдвічі мотузці вісімкою і являє собою досить міцну, а також легко розв'язує петлю. Фламандської петлею можна пов'язувати як тонкі, так і товсті мотузки та троси. Вона практично не послаблює міцність зав'язую мотузки. Може застосовуватися знову ж для кріплення струн, лісок і для інших цілей.