Як оригінально привітати маму. Як привітати маму коли грає пісня.

Найдорожчими людьми для людини завжди є його батьки. Ніхто не може зайняти їх місце в серці. І коли у когось з них свято, хочеться зробити цей день по-справжньому добрим і незабутнім. Якщо наближається святковий день для вашої мами, підготуйтеся до нього заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - ватман,
  • - фарби,
  • - фотографії.
Інструкція
1
Обговоріть ваше поздоровлення з братами і сестрами, якщо вони у вас є. Необхідно, щоб ідея припала до душі кожному члену родини, тоді все буде виглядати дуже зворушливо і природно. Незалежно від того, де ви плануєте провести свято, в якості одного з подарунків можете вибрати вітальні плакати. Намалюйте їх самі або попросіть когось, хто вміє малювати. На плакатах напишіть визнання в любові своїй мамі. Можете додати фотографії та скласти невеликі чотиривірші про вашу сім'ю. Такий подарунок прикрасить стіни приміщення під час свята, а після мама напевно буде зберігати його як пам'ять про цей день.
2
Подумайте, як буде проходити цей святковий день. Швидше за все, свято буде призначений на вечір. Привітайте маму з ранку по телефону, щоб у неї на весь день піднявся настрій. Посилайте повідомлення на телефон протягом дня, щоб мама знала, що ви про неї думаєте. Так у неї зберігатиметься святковий настрій до самого вечора.
3
Змонтуйте відеоролик, який можете включити під час свята. Пустіть відеоряд з фотографіями вашої родини, фоном нехай грає хороша пісня про маму . Таких пісень дуже багато, вибирайте ту, яка найкраще вам підійде. Такий сюрприз напевно зворушить вашу маму .
4
Підготуйте вітальну промову. Не читайте вірші з листівки, не варто говорити стандартними фразами. Під час привітання уявіть, що ви з мамою наодинці. Скажіть їй те, що відчуваєте, зізнайтеся у вашій нескінченної любові до неї. Адже часто ми не говоримо важливі слова найдорожчим людям, відкладаючи це на потім. Найголовніше - будьте уважні до мами, але не тільки в свято, а й в будь-який інший день. Бережіть її, адже їй не так вже й потрібні оригінальні подарунки і сюрпризи. Головне, щоб ви були поруч.