Як облаштувати магазин.

До облаштування магазина пред'являються не тільки естетичні та функціональні, але і санітарні, а також протипожежні вимоги. Почати торгівлю можна тільки після отримання акта узгодження з СЕС та регіональної протипожежної службою.
Вам знадобиться
  • - спеціальне обладнання.
Інструкція
1
Приміщення магазина повинне мати достатню площу для торгівлі. Будь площа повинна бути обладнана кількома входами і виходами, мати санітарну зону і окрему площу для зберігання товару.
2
Регіональна протипожежна служба підпише акт узгодження тільки в тому випадку, якщо всі запобіжні заходи з техніки протипожежної безпеки виконані в повному обсязі. Крім кількох входів обладнайте місця для зберігання вогнегасників, які повинні розташовуватися в зручному доступному місці. Всі додаткові входи не повинні бути заставлені стелажами, товаром, щоб до них був зручний доступ.
3
Санітарна епідемічна служба висуває вимоги щодо обладнання магазина туалетом для персоналу та відвідувачів, раковинами і умивальниками. Якщо в торговельній точці буде вироблятися своя продукція, приміщення для її виготовлення потрібно обладнати згідно з усіма правилами санітарного контролю. Підвищені вимоги до обладнання пред'являються торговим точкам, що спеціалізуються на продуктах харчування, виготовлення здоби, випічки, салатів.
4
Полиці, стелажі, вітрини повинні відповідати спрямованості торгової точки. Закупити спеціальне обладнання можна в регіональних центрах, що спеціалізуються на торгівлі даними товарами.
5
У підсобних приміщеннях розміщуйте стелажі, підтоварники, вішалки для одягу. Крім цього обладнайте підсобне приміщення для співробітників магазина та санітарний приміщення для зберігання інвентарю з прибирання торгової площі.
6
Особливу увагу приділіть вітринам та розміщення товару. Для успішної торгівлі найміть для оформлення та поновлення вітрин досвідчених фахівців в області мерчандайзера та дизайну. Правильно розкладений товар буде привертати увагу покупців, що значно збільшить виручку від продажів.