Як призначити клавішу.

Для швидкої роботи в текстовому редакторі Microsoft Office Word, можна призначити гарячі клавіші або сполучення з цих клавіш. Як правило, це підвищує ккд роботи і зменшує час, що витрачається користувачем на набір і редагування документа. В цьому редакторі є можливість самому призначати гарячі клавіші, що дає додатковий плюс в скарбничку його переваг.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Поєднання клавіш можна призначити макросу, команді, шрифту, часто використовуваному символу і т.д. Для того щоб призначить свою гарячу клавішу , необхідно запустити текстовий редактор Microsoft Word.
2
Натисніть меню «Сервис» і виберіть пункт "Налаштування".
3
У вікні, на вкладці «Команди» натисніть кнопку «Клавіатура».
4
Для того щоб певні вами поєднання клавіш діяли тільки в цьому документі, виберіть ваш документ в полі «Зберегти в ...». Якщо збереження гарячих клавіш потрібна для всіх документів, виберіть для збереження шаблон Normal (звичайний текстовий документ).
5
Виберіть необхідний елемент меню в поле «Категорії», а в полі «Команди» ви можете вибрати ім'я команди.
6
В поле «Поточні поєднання клавіш» будуть показані всі поєднання клавіш, доступні та встановлені на даний момент.
7
Для того щоб призначити гарячу клавішу або поєднання клавіш, поставте курсор на елементі «Нове сполучення клавіш».
8
Введіть поєднання клавіш. Запам'ятайте, що поєднання необхідно вводити, починаючи з клавіші Ctrl, Alt або функціональної клавіші. Приміром, Ctrl + W.
9
Якщо вибраний елемент або команді вже було призначено поєднання клавіш, то нове значення буде діяти паралельно зі старим поєднанням. Варто відзначити, що виставляння поєднань клавіш, які вже використовуються в іншій команді, призведе до того, що колишня команда для цього поєднання клавіш не діятиме до моменту встановлення налаштувань за замовчуванням. Приміром, поєднання Ctrl + C і Ctrl + V, які використовуються системою, як функції копіювання і вставки.
Гарячі клавіші - це задана комбінація клавіш клавіатури для швидкого і зручного виконання дій. Є чимало стандартних сполучень клавіш, автоматично закладених в кожній програмі. Однак для конкретного користувача часто потрібно автоматизувати виконання команд іншого набору. Це можна здійснити установкою своїх гарячих клавіш. Комбінацію на запуск додатків можна задати засобами ОС Windows. Для призначення клавіш на інші операції існує спеціальна утиліта Hot Keyboard Pro.
Вам знадобиться
  • Утиліта Hot Keyboard Pro
Інструкція
1
Призначення гарячої клавіші для виконання запуску програми можна виконати засобами операційної системи. Для цього на робочому столі, на ярлику даної програми відкрийте меню правою кнопкою мишки. Виберіть у ньому пункт «Властивості». В отобразившейся вікні відкрийте вкладку «Ярлик» і активізуйте мишею поле «Швидкий виклик». Послідовно на клавіатурі натисніть клавіші, які ви призначаєте для запуску програми. В даному полі відобразиться їх комбінація. Збережіть призначення кнопкою «Ок».
2
Для призначення гарячих клавіш на інші операції скористайтеся вільно поширюваної утилітою Hot Keyboard Pro. Для цього завантажте її з офіційного ресурсу розробника і встановіть на свою систему.
3
Запустіть виконуваний файл утиліти Hot Keyboard Pro. Спочатку відкриється майстер установки. З його допомогою задайте необхідні параметри роботи утиліти: вкажіть тип своєї клавіатури, визначте потрібні вам макроси ОС. При бажанні встановіть паролі для шифрування макросів.
4
В робочому вікні Hot Keyboard Pro призначте необхідну комбінацію клавіш на певну дію. Для цього кликнете по кнопці «Новий макрос».
5
На екрані відкриється віконне додаток. Тут вкажіть ім'я створюваного макросу, задайте комбінацію клавіш, тип і параметри дії, а також режим роботи призначуваної «гарячої» клавіші. Кнопкою «Ок» збережіть внесені дані.
6
В основному вікні утиліти з'явиться створений макрос. Він задає виконання зазначеної дії після натискання призначеної гарячої клавіші. При бажанні встановіть розклад роботи макросу, за допомогою режиму «Розклад».
Зверніть увагу
Призначені гарячі клавіші працюватимуть при запущеній і згорнутої в системному треї утиліті Hot Keyboard Pro.