Як відкрити гіпермаркет.

За визначенням гіпермаркет - це такий варіант магазину, в якому поєднуються принципи самообслуговування і ділення магазину на торгові відділи. Облаштування та утримання подібного магазину - заняття клопітка. Однак при цьому воно і досить прибуткова. Тому нові магазини, в т.ч. і гіпермаркет и, з'являються щодня.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтеся в якості підприємця. Ви можете відкрити як ІП, так і ТОВ, ВАТ та інші форми управління бізнесом.
2
Щоб відкрити свій гіпермаркет , потрібно врахувати багато різних факторів. У першу чергу визначитеся з тим, що ви хочете продавати. Адже такі магазини бувають не тільки продуктовими. Є й гіпермаркет путівок, і нерухомості, і т.д. Як правило, в цьому питанні вам допоможуть опитування. Уважно вивчіть ринок. Зробити це не так складно - візьміть газети, журнали, спеціалізовану періодику і проведіть аналіз, яких магазинів сьогодні на ринку вже досить велика кількість, а яких не вистачає. Добре допомагає і особисте спостереження. Відправляйтеся в екскурсію по місту, уважно відзначаючи всі магазини, які вам зустрінуться на шляху.
3
Не менш важливо і те, в якому місті ви хочете відкрити свій магазин. Якщо містечко маленьке, а торгові точки все суцільно невеликі (торгові павільйони, намети і т.д.), то ваш гіпермаркет буде користуватися великим успіхом.
4
Від того, чим саме ви збираєтеся займатися, залежить і те, яке приміщення для роботи вам знадобиться. Так, наприклад, для продажів путівок та нерухомості вам не знадобиться велика будівля, в якій потрібно розміщувати торгові ряди, обладнання та стелажі. У цьому випадку потрібно буде просто вибрати хороший, просторий офіс, в якому розмістяться всі співробітники вашої фірми.
5
Якщо ваш вибір все-таки впав на продуктово-господарський тип магазину, то турбот буде набагато більше. Уважно поставтеся до вибору приміщення. Це має бути досить простора будівля, добре освітлене і провітрюване. Площа такого приміщення зазвичай становить від 4000 до 10000 квадратних метрів. У ньому повинні бути передбачені такі підсобні приміщення, які будуть виконувати роль складів і під'їзних приміщень для розвантаження машин з товаром.
6
Наступний крок - закупівля обладнання. Це мають бути і стелажі, і спеціальні холодильні установки для різних типів продуктів. Обов'язково продумайте, як можна розділити ваше приміщення на зони, щоб розвести в різні боки різні групи товарів. Адже ні в якому разі не можна ставити поряд побутову хімію та продукти харчування.
7
Касові термінали, апарати по обмотці плівкою, принтер для етикеток та комплектуючі до нього - це тільки мала частина того, що повинно знаходитися в ващем гіпермаркет е.
8
Необхідно подбати і про персонал. Для роботи в гіпермаркет е вам знадобиться не один і не два співробітника, а цілий штат. Всі вони повинні мати медичні книжки, бути здоровими і доброзичливими. Не забудьте і про кваліфікований адміністративний персонал. Бажано, щоб старший адміністратор був хорошим господарником - тільки так ви зможете домогтися успіху.
9
Обов'язково вирішите питання з паркуванням. Адже якщо покупцям буде незручно під'їжджати до вашого гіпермаркет у, вони просто не будуть цього робити.
10
Залишається тільки підібрати перевірених і надійних постачальників товарів, і ваш магазин буде готовий до відкриття.
Корисна порада
Ідеальна формула співвідношення продуктів та інших товарів в продуктово-господарському гіпермаркеті повинна бути 7 до 3. Тобто на 7 частин продуктів припадає 3 частини побутових товарів.