Як відкрити Ківі-гаманець. Як відкрити ківі гаманець на Україні.

QIWI- гаманець являє собою платіжний сервіс, що дозволяє конвертувати електронні та готівкові гроші і оплачувати ними безліч необхідних речей. Завдяки QIWI так зручно вносити кошти за користування інтернетом, мобільним зв'язком або здійснювати покупки в інтернеті в будь-який час.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або телефон з виходом в інтернет;
  • - платіжний термінал.
Інструкція
1
Відкрити такий гаманець можна за допомогою телефону або комп'ютера, підключеного до інтернету, а також платіжного терміналу. Щоб отримати QIWI- гаманець за допомогою інтернету, пройдіть по посиланню https://w.qiwi.ru/features.action і заповніть пропоновану там форму.
2
В верхнє поле введіть свій номер мобільного телефону, а в нижнє - символи, зображені на малюнку. Потім ознайомтеся з умовами оферти про використання платіжного сервісу і якщо вас все влаштовує, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Якщо після цього на вказаний номер телефону прийде повідомлення з паролем, реєстрація пройшла успішно.
3
Щоб потрапити в створений гаманець , введіть номер телефону і отриманий пароль в поля під написом «Вхід у систему», а потім клацніть на кнопку «Увійти». Після цього ви ввійдете в систему і зможете здійснювати всі необхідні операції.
4
Вирішивши відкрити QIWI- гаманець за допомогою платіжного термінала, виберіть на його екрані однойменну вкладку і введіть у форму, що з'явилася номер свого мобільного телефону. На нього протягом декількох хвилин буде висланий код, який потрібно буде вказати в полі, що з'явилося. Після виконання цих дій ви зареєструєте свій гаманець і ввійдете в нього.
5
Здійснювати будь-які платіжні дії за допомогою QIWI можна тільки при позитивному балансі. Щоб його поповнити, увійдіть в свій гаманець через будь платіжний термінал і, слідуючи підказкам системи, поповніть свій рахунок на необхідну суму.
6
Виберіть серед переліку пропонованих до оплати послуг ті з них, які вам необхідні. Натисніть на них, введіть запитувані відомості і перерахуйте оплату зі свого гаманця. Також ви зможете перевести гроші на банківську карту, купити квитки на різні заходи або з легкістю погасити кредит, не виходячи з дому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5oXruZYt0bs