Як захистити себе від спаму.

Повний електронний ящик листів з рекламною інформацією, настирливі повідомлення в icq, агента, скайпі із запрошеннями перейти по сумнівних посиланнях, одним словом, спам - не тільки забирає час, їсть трафік і займає місце, також він може завдати шкоди вашому комп'ютера, так як деякі подібні листи містять віруси. Тому важливо захистити себе від спаму .
Інструкція
1
Ні за що і ні за яких обставин не залишайте адресу своєї електронної пошти в повідомленнях на форумах. Також не реєструйтеся на сумнівних сайтах. Чим менше ви будете «світити» електронну адресу в інтернеті, тим менше спамерів його помістять в свій список розсилок.
2
Заведіть окрему поштову скриньку, так званий ящик для сміття, який ви будете використовувати для реєстрації на різних сайтах і форумах.
3
Не приймайте пропозиції дружби в соціальних мережах від незнайомих людей відразу. Можна спочатку обмінятися кількома повідомленнями, щоб зрозуміти, чого від вас хочуть. А потім зробити висновки і відправити адресата в чорний список або зробити своїм другом.
4
не підписуватися на розсилки безкоштовних новин. Багато компаній в наслідок продають свої бази адрес спамерам або самі розсилають разом з новинами рекламні листи.
5
У деяких поштових клієнтах, наприклад, в The Bat !, можна налаштувати диспетчер листів так, щоб пошта не приймалася відразу. Спочатку ви ставите галочки, які листи видалити, а потім вибираєте команду «доставити пошту». Так в комп'ютері залишається тільки потрібна кореспонденція.
6
Також існують спеціальні програми - спамфільтр. Вони перевіряють наявність підозрілих частин у повідомленнях і видаляють небажані листи з сервера. Правда разом зі спамом програма може викинути в сміттєвий кошик і потрібну вам пошту.
7
Зверніть увагу, наскільки складний пароль у вашого ящика електронної пошти. Чим простіше пароль, тим більше шансів у спамерів підібрати його і робити розсилки від вашого імені.
8
По можливості, заводите поштову скриньку для ділового і особистого листування на платному хостингу, так як основна маса одержувачів небажаної пошти - клієнти безкоштовних сервісів. До того ж, представники хостингу проводять технічну підтримку і постійно удосконалюють роботу анти спаму .