Як відучити від суміші. Як відучити дитину від суміші перед сном.

Необхідність догодовування дитини молочною сумішшю виникає в тому випадку, якщо материнського молока не вистачає для повноцінного харчування. З віком малюкові потрібно багато різноманітних продуктів харчування, а каша або молочна суміш з пляшечки вже не задовольняють його потреб. До того ж смоктання соски в подальшому може погано позначитися на зростанні і розвитку зубів. Процес отучения малюка від суміші складний, вимагає сил і часу.
Інструкція
1
Перш ніж відучувати малюка від суміші обов'язково проконсультуйтеся зі своїм педіатром. Він підкаже вам, чи варто зараз відмовляти дитині в суміші або все ж необхідно трохи зачекати. Тут все залежить від ступеня фізичного і психологічного розвитку, емоційної готовності вашої дитини до початку отучения.
2
Постарайтеся вибрати сприятливий час для отучения від суміші . Не забувайте, що у малюка в цей час можуть прорізуватися зубки, тоді його капризи будуть пов'язані з поганим самопочуттям. Чи не поєднуйте відучення зі стресами кшталт переїзду або появи в родині молодшого дитини.
3
Перший час замінюйте суміш молоком або різними кисломолочними продуктами. Не забувайте, що малюк має свої смаки і не завжди вони збігаються з вашими смаковими уподобаннями. Надайте дитині зробити самому вибір з різноманітності кисломолочних продуктів. З часом ви зрозумієте, що малюкові більше всього подобається.
4
Давайте дитині воду, свіжоприготовані соки і морси. Урізноманітніть його харчування, тоді він зрозуміє, що є щось набагато смачніше суміші . Кожен день готуйте малюкові нові страви, щоб суміш швидше набридла йому, і він сам від неї відмовився. Вводите в раціон його харчування фрукти.
5
Купіть дитині спеціальний посуд, щоб він зміг їсти самостійно. Такий процес принесе малюкові багато радості та позитивних емоцій.
6
Приберіть все пляшечки в домі подалі від очей дитини. Слідкуйте за собою і не пийте з пляшок. Наливайте завжди рідина в чашки, показуйте приклад своєму малюкові. Поясніть йому, що з кухля пити набагато смачніше, ніж з пляшечки. Якщо дитина не сприймає кружку, тоді спробуйте скористатися поїльником. Годуєте дитину перед сном, тоді він не буде прокидатися вночі і просити суміш.
7
Не піддавайтеся на різні маніпуляції дитини - капризи, крики, скарги. Будьте спокійні, терплячі і упевнені, що у вас все обов'язково вийде.