Як відзначити два роки.

Ви вже два року зустрічаєтеся зі своїм хлопцем. Досить великий термін, цілком можна вважати ваші стосунки серйозними і надійними. І чим ближче ця дата, тим сильніше ви хочете якось по-особливому відзначити цей день. Подумайте і вирішіть, як би ви хотіли його провести.
Вам знадобиться
  • - пелюстки троянд,
  • - продукти для романтичної вечері.
Інструкція
1
Обговоріть це питання зі своєю другою половинкою. Важливо, щоб сценарієм святкового дня були задоволені ви обидва, адже це ваш спільний день. Ідеально, якщо дата випадає на вихідні, і ви зможете присвятити один одному весь день, з самого ранку і до пізнього вечора. Щоб врахувати і свої інтереси, і свого коханого, складіть план дня.
2
Ранок присвятіть якомусь активному розваги. Наприклад, вирушайте на прогулянку для двох на квадроциклах. Можете піднести сертифікат на прогулянку своїй половинці вранці. З одного боку, катання на квадроциклах здається не дуже романтичним, але ви тільки уявіть, як ви будете притискатися до його спини і не чути нічого, крім биття його серця і свисту вітру. Багато комнанії надають таку послугу, як прогулянка на квадроциклі для пар, дізнайтеся про це і замовте сертифікат.
3
Пообідайте у вашому улюбленому кафе або ресторані. Після такого активного ранку вам напевно захочеться перевести дух і поспілкуватися. Замовте страви, які ви замовляли на одних з ваших перших побачень. Після обіду прогуляйтеся по тих місцях в місті, де ви зустрічалися, коли ваші відносини тільки зароджувалися. Гуляйте і згадуйте, що ви відчували тоді. Можливо, ви розповісте один одному те, що до цього не вирішувалися. Наприклад, як ви крадькома поглядали на нього на спортивному майданчику, захоплюючись його спритністю і силою.
4
Вечір проведіть романтично. Якщо ви живете разом, заздалегідь прикрасьте вашу спальню пелюстками троянд, розставте свічки, підготуйте романтичну музику. Немає нічого краще, ніж ніжність і романтика. І в такий зворушливий день не відмовляйте собі в цьому. Під час романтичної вечері перегляньте ваші старі фотографії, позгадувати кумедні історії, які траплялися з вами за ці два року . Подивіться романтичну комедію або мелодраму. Дайте зрозуміти своїй половинці, що два року - це тільки початок ваших міцних відносин, адже з кожним днем ваші почуття стають все більш надійними.