Як оформити бутик. Як оформлена вітрина дизайнерського мила.

Відкрити магазин чи торговий бутик мало. Потрібно ще, щоб в нього з бажанням і полюванням заходили люди. І важливу роль в цьому відіграють прикраса як самої торгової точки, так і вітрини. Фахівці-маркетологи навіть розробили ряд рекомендацій, як правильно потрібно прикрашати свій магазин.
Інструкція
1
Перед тим як братися за оформлення бутик а, розробіть дизайн-проект того, як виглядатиме ваш магазин. В першу чергу, він повинен служити доповненням до загального напряму компанії. Так, наприклад, якщо ви збираєтеся продавати карнавальні костюми, то оформляти бутик вам потрібно максимально наближено до епохи, коли такий одяг була затребувана. Якщо ж припускаєте продавати товари для дітей, то, природно, в приміщенні повинна переважати дитяча тематика.
2
Приділіть особливу увагу зовнішньому оформленню вашого бутик а. Адже саме воно буде привертати увагу до вашого магазину і спонукати покупців зайти і подивитися що ви їм пропонуєте. При цьому вітрина повинні бути виконана так, щоб потенційний відвідувач вже з першого погляду міг зрозуміти і оцінити вашу цінову політику. Так, наприклад, якщо ви продаєте дорогі дизайнерські речі, то вам ні в якому разі не можна прикрашати вітрину простенько. Адже тоді створиться відчуття, що ви продаєте не оригінал, а якісну копію. Багатьом покупцям такий варіант не підходить, і вони пройдуть повз вашого магазину.
3
Не ігноруйте правильне освітлення. Воно однаково як для вітрини, так і для залу в цілому. Фахівці рекомендують підкреслювати світлом активні зони, де зосереджено найважливіше для вас. Далекі кути ви можете затемнити. Це додасть загадковості вашому інтер'єру і буде вабити відвідувачів, як і будь-яка таємниця.
4
Не менш важливо при оформленні звернути увагу і на вхідну групу. Адже саме на вході покупець ще може передумати, розвернутися і піти. Вхід не повинен ні композиційно, ні по фарбах, ні по стилю відрізнятися від загального дизайну. В деяких випадках саме в цій зоні передбачається наявність охорони. І цей пункт треба також передбачити.
5
Весь торговий зал також повинен відповідати загальній концепції оформлення. Бутик повинен бути оформлений так, щоб всі шляхи покупця були направлені до місця викладки товару.
6
Викладають товар зазвичай в магазині на найкращому місці. Причому ключові місця розкладки можуть бути виділені певним чином, наприклад, на спеціальних тумбах. Природно, що основна зона магазина повинна бути оформлена в тому ж стилі, що і весь він, але мати невеликі відмінності - адже при цьому вона повинна виділятися. Поруч з цією зоною необхідно також розміщувати і все рекламні акції бутик а - інформацію про розпродажі, знижки та нові надходження.
7
Ще один пункт, про який в бутик е забувати не можна, - це зона біля каси. При її оформленні пам'ятайте, що основні гроші покупець вже розтратив, і залишилася у нього тільки дрібниця «на шпильки». Тому біля каси вам потрібно розкласти такий товар, який зазвичай купують імпульсивно - які-небудь деталі декору, аксесуари і т.д.